Кисневі концентратори

 1. Головна
 2. /
 3. Системи медичних газів
 4. /
 5. Кисневі концентратори

Кисневий концентратор призначений для індивідуального використання в домашніх або комерційних умовах. Це пристрій з електронним управлінням, який відокремлює кисень від кімнатного повітря. Він забезпечує високу концентрацію кисню через носові канюлі. Клінічні дослідження документально підтвердили, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем доставки кисню.

Для підтримки нормальних функцій організму людей з гострою та хронічною гіпоксією, викликаною серцево-судинною недостатністю, бронхіальною астмою, пневмонією, іншими хворобами дихальної системи застосовують оксигенотерапію з використанням концентраторів кисню. Корисними будуть такі процедури в профілактичних цілях і для жителів мегаполісів.

Всього кілька хвилин споживання штучного кисню достатньо для отримання енергії, необхідної для підтримки важливих біохімічних процесів, життєдіяльності всього організму. Причому проводити подібні процедури можна як в спеціалізованих медичних установах, так і в домашніх умовах за допомогою спеціальних кисневих концентраторів.

На які характеристики кисневого концентратора звернути увагу при виборі

Принцип роботи таких апаратів заснований на витяганні кисню з повітря. Спеціальні фільтри дозволяють відсівати азот, зволожують отримані концентрати дистильованою водою.

Залежно від продуктивності можна купити кисневі концентратори: портативні, призначені для підключення до наркозних апаратів і ШВЛ.

Серед інших параметрів вибору:

 • кількість виробленого кисню;
 • рівень шуму при роботі;
 • наявність функцій акустичної та оптичної тривоги;
 • ударостійкість корпусу;
 • дизайн;
 • вартість.

Якщо необхідно купити кисневий концентратор для стаціонарних умов, найбільш прийнятним варіантом стане 10 літровий агрегат. Такої кількості кисню цілком достатньо для цілодобового забезпечення важких хворих, підключених до дихальної апаратури.

Так як тривале лікування в умовах з підвищеним рівнем шуму негативно позначається на психіці, рекомендується віддавати перевагу медичним концентраторів кисню, які видають неголосні звуки.

Системи оптичної та акустичної тривоги сповістять у випадках змін різних параметрів: концентрації кисню, тиску, при відсутності електроживлення.

Сьогодні можна купити кисневий концентратор з потужним, ударостійким корпусом, здатними витримувати солідні механічні навантаження, за доступною ціною. А завдяки модному дизайну пристрою прекрасно впишуться в інтер’єри сучасних лікувальних установ.

Ціна кисневого концентратора на 10 літрів багато в чому буде залежати від його технічних характеристик, функціональності, репутації виробника. При дотриманні всіх правил експлуатації, якісне обладнання здатне прослужити до 10 років без поломок.

Наші пропозиції

Наша проектно-монтажна компанія займається поставками і монтажем такого медичного обладнання на протязі багатьох років. Ми підготуємо індивідуальну комерційну пропозицію під ваші завдання в лікарні, підберемо найбільш прийнятні варіанти.

Поставляємо медичні концентратори кисню Respirox SZ-T (10 л), відомої турецької компанії. Такі апарати відрізняються невеликою вагою, тому можуть легко перевозитися або переміщатися з місця на місце, вважаються одними з кращих апаратів на медичному ринку. Модель відрізняється сучасним дизайном, наявністю прогресивних діагностичних систем. Прилад простий в застосуванні, практично не потребує обслуговування.

Завдяки енергоефективності подібні пристрої підходять для використання в стаціонарних, домашніх умовах, в машинах швидкої допомоги. Апаратура дозволяє отримувати кисень з концентрацією на виході від 87% до 93%, працює практично безшумно.

Основні технічні характеристики:

 • Рівень очищення кисню: 93% ~ 87%
 • Потік: 1-10 л/хв
 • Рівень шуму : ≤59 дБ
 • Вольтаж електроживлення 220 – 240 В / АС 50 Гц
 • Споживана потужність: 165 Вт
 • Вага: 27 кг
 • Колір: Білий
 • Робоча температура: +5°C~+40°C
 • Температура зберігання: -25°C~+75°C

Інструкція з експлуатації кисневого концентратора: RespiroX SZ-T (PDF укр.)

У нас можна купити медичні кисневі концентратори для лікарень на взаємовигідних умовах, за спеціальною ціною – 39000 грн, з гарантією на 24 місяці. Оптові покупці завжди можуть розраховувати на додаткові знижки. Такі привілеї будуть діяти при замовленні від 5 одиниць продукції. Просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів або залиште заявку через спеціальну форму або емейл.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: