Безоливний компресор стисненого повітря

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Безоливний компресор стисненого повітря
безмасляні компресори стисненого повітря медичні

Безоливний компресор розроблявся для одержання стисненого повітря підвищеної чистоти. Сьогодні компресор стисненого повітря (безоливний) – відмінне рішення для використання в медичних цілях, а також в харчовій та хімічній промисловості. Устаткування необхідно для медичних клінік, центрів реабілітації, лікарень і поліклінік. Встановлюється в операційних блоках, відділеннях інтенсивної терапії, стоматологічних клініках і лабораторіях. Спеціалізоване обладнання дає шанс отримати очищений від домішок оливи повітря з мінімальними грошовими витратами.

Компанія «СпецКиївБуд» Medical є великим розробником комплексних рішень і постачальником устаткування для медичних центрів по всій Україні.

Безоливний поршневий компресор для стисненого повітря

Медичний компресор стислого повітря – спеціалізований пристрій для отримання чистого стисненого повітря без сторонніх домішок. Використовується в медичних установах з метою забезпечення працездатності пневматичного обладнання.

Комплект може доповнюватися сепаратором і осушувачем: з метою додаткового захисту лінії подачі та розподілу стисненого повітря устаткування, оснащується повітряним осушувачем, що усуває збої, викликані конденсацією. Для підвищення звукоізоляції обладнання закривають шумозахисних кожухом.

Особливості та переваги безоливних медичних компресорів

Основна особливість – повітряне середовище подається з нульовим вмістом крапель оливи, що значно розширює сферу застосування безоливного нагнітача. Завдяки особливій конструкції поршневого блоку можна отримати стиснене повітря без оливного охолодження. Щоб показники чистоти були максимальними, ресивер агрегату забарвлений з зовнішньої і внутрішньої сторони. Це мінімізує ризик передчасного зносу устаткування.

Переваги безоливних нагнітачів:

 • невеликі габарити;
 • відсутність мастила в поршневому компресорі;
 • полімерне покриття ресивера з внутрішньої сторони;
 • додатковий чохол надійно закриває моторний вузол, і здатний значно знизити рівень шуму і вібрацію працюючого агрегату;
 • вбудовані манометри інтуїтивні і прості у використанні і дозволяють повністю контролювати тиск.

Перед установкою безмасляного нагнітача важливо враховувати його передбачуване розташування – на деяких підприємствах існують ділянки, де надходить в обладнання потік повітря містить сторонні включення.

Технічні характеристики

Кількість компресорів: Їх повинно бути мінімум 3.
Продуктивність компресора (м3/год): 25, 35, 39, 49, 66, 99, 135, 156, 186, 216, 246
Панель управління: Електронна панель
Ємність бака (л): 500, 750, 1000, 1500, 2000 (в залежності від потужності)
Живлення: 380 В, 50 Гц (залежить від потужності).
Система фільтрів: Антибактеріальний фільтр для повітря, оливи, активованого вугілля
Група регуляторів: Група регуляторів на 4 і 7 бар (з байпасній системою)

Безоливні компресори стисненого повітря купити в Україні

Компанія «СпецКиївБуд» Medical допоможе оснастити медичний заклад або приватну клініку всім необхідним обладнанням в найкоротші терміни. Ми з радістю надамо, надамо каталог відповідного обладнання і розробимо комерційну пропозицію, оптимальним чином вирішуючу обумовлені завдання для вашого медичного центру. Успішна реалізація проектів обумовлена ​​високим рівнем кваліфікації співробітників компанії і великим досвідом роботи.

Фахівці «СпецКиївБуд» Medical підберуть медичний компресор стислого повітря згідно необхідним характеристикам. Наші компресори забезпечують ідеально чисте повітря, прості у використанні і мають мінімальні експлуатаційні витрати.

Безоливні компресори стисненого повітря – ціна, терміни поставки та встановлення уточнюються індивідуально. Для отримання точної інформації залишайте заявку по телефону, через форму зворотного зв’язку і по електронній пошті. Наші фахівці будуть раді відповісти на ваші запитання і підібрати краще рішення для реалізації поставлених завдань.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги