Безтіньові хірургічні світильники

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Безтіньові хірургічні світильники
світильник діагностичний хірургічний безтіньовий

Безтіньові лампи знаходять своє застосування в різних медичних галузях. Даний тип приладів освітлення створює яскраві робочі поля, мінімізує ризики помилок при проведенні ряду маніпуляцій. Наша компанія пропонуємо вам купити хірургічні світильники в асортименті. Все обладнання сертифіковане, знаходиться на гарантії. Надаємо допомогу у виборі.

Особливості безтіньових операційних світильників

Безтіньові світильники призначені для установки в операційних кімнатах. Вони мають унікальні особливості, що забезпечують ідеальні умови для проведення хірургічних втручань:

 • Холодне світло. Воно дає чітку, яскраву підсвітку об’єктів, що не нагріває бригаду хірургів, операційні поля.
 • Відсутність тіней в глибині операційних полів.
 • Комплектація світловими і колірними фільтрами.
 • Підтримка безперебійної роботи пристрою за рахунок резервної лампи. Вона нормально працює навіть якщо основна вийде з ладу.
 • Яскраве світло поля.
 • Часткове перекриття потоку світла. За рахунок цього зберігається ідеальний безтіньовий ефект.
 • Рухоме з’єднання частин ламп для корекції спрямованості світлового потоку.
 • Проста, швидка заміна – в тому числі під час проведення операції.
 • Швидка, ефективна дезінфекція ламп за рахунок ергономічного дизайну.

Хірургічні ЛЕД світильники бувають пересувними, стельовими, настінними. Пересувні зручні тим, що підлягають транспортуванню, створюють умови для точного регулювання світлових променів, їх напрямку в потрібну точку. Це зручно при проведенні операцій, під час планових оглядів пацієнтів. Ми реалізуємо професійне якісне обладнання з високим рівнем ергономіки. Теплове випромінювання низьке, розподіл світла оптимальне. Довговічність світильників теж хороша.

Інша популярна модель – стельова. Вона повсюдно задіюється в операційних, перев’язувальних, створює зручні умови для діагностики, проведення хірургічних маніпуляцій. Безтіньові лампи освітлюють значні поля, але не спрацьовують на перегрів. Фіксація міцна, можлива установка світильника в потрібному лікарю напрямку. Настінні стоматологічні, хірургічні світильники призначаються для встановлення на стінах. Вони компактні, функціональні, але не мобільні.

хирургические светильники светодиодные

Типи хірургічних світильників

Виробники хірургічних світильників використовують різні види лампи. У рефлекторних моделях встановлюють галогенові джерела зі спеціальними відбивачами. Є в комплекті світлові фільтри, що забезпечують подачу холодних світлових потоків і повну відсутність тіней. Відмінності полягають в числі ламп, типі установки (настінні, стельові). Рефлекторне обладнання замовляють для оглядових хірургії, операційних.

Діодні світильники мають ергономічний дизайн. Особлива конструкція мінімізує вплив ламінарного повітряного потоку в операційній. Енергоспоживання скромне. У конструкції може йти кілька куполів, це збільшує розміри світлового поля, робить його інтенсивність рівну у всіх точках. Кріплення – стельове або настінне. Діодні лампи повсюдно використовуються в хірургії, особливо під час тривалих операцій.

Пересувні безтіньові лампи можуть бути світлодіодними або рефлекторними. Вони мобільні, створюють умови для проведення широкого переліку медичних маніпуляцій в будь-якому приміщенні клініки. Пересувні моделі можна зустріти в перев’язувальних кімнатах, оглядових і малих операційних залах.

Особливості наших систем

Якщо цікавить хороший світильник хірургічний безтіньовий, зверніть увагу на установки серії PERGAMON +. Вони зручні в застосуванні, йдуть з точковим світлом і гарантують максимальну глибину освітлення. Прилади Pergamon+ автоматично усувають безладдя в плямах, викликаних значною віддаленістю операційного поля. Плюс забезпечується оптимальний фокусний діаметр, якісне освітлення всіх гілок.

Двостороння панель управління і безтіньове світло

Головна особливість світильників полягає в ергономічній купольній конструкції, що мінімізує затінення зон плечей, голови персоналу під час проведення хірургічних маніпуляцій. Панель управління DUCOP відноситься до двостороннього типу. Вона надає бригаді лікарів максимальні можливості.

Інтеграція камер високої роздільної здатності та ламінарний потік

У лампах доступний ендоскопічний зовнішній і внутрішній режими. Вони створюють умови комфортного освітлення при проведенні лапароскопії, ендоскопії. Медичний хірургічний світильник оснащується камерами UHD / FULL HD. Прилади відповідають за безперебійну передачу зображень на всі синхронізовані пристрої для обробки зображень. Особлива конструкція освітлювальної головки створює ідеальні ламінарні повітряні потоки. Вони керують турбулентністю повітря, знижують рівень бактеріального забруднення.

Безперебійне освітлення і високе значення CRI

Якщо під час роботи джерела світла вийде з ладу окремий модуль або світлодіод, інші вузли продовжать роботу. Система освітлення функціонує безперебійно. Значення CRI високе, тому тканини можна розглядати в справжньому кольорі. Це дає чітку, достовірну картину, показує зону операції в її справжніх колірних тонах. Лікар зможе дослідити органи і тканини в деталях, поставити правильний діагноз, скласти адекватний план подальшого лікування.

Максимальний термін служби і енергозбереження

Інноваційні ЛЕД технології чіпа гарантують мінімальні терміни служби джерел світла близько 60 тис. годин – обслуговування майже не потрібне, до першої заміни після покупки пройде багато часу. Колір і інтенсивність світлового потоку на терміни експлуатації чіпа не впливають. Також наші установки мають мінімальний рівень споживання енергії. Структура Френеля зводить втрати світла до мінімуму, всі потужності зосереджуються на освітлюваній області.

Дистанційне керування і світло без мерехтіння

Монтаж хірургічного світильника простий, але вимагає професійного підходу. Налаштування спрощує система дистанційного керування. Через неї можна налаштовувати робочі області, що вимагають яскравого освітлення. Програмування здійснюється через мобільний планшет, пульт дистанційного керування або настінну панель. Купола підтримують функцію синхронного управління з єдиної панелі або налаштувань елементів окремо.

Освітлення виходить без вібрацій. Потоки світла можна регулювати без ефектів мерехтіння і колірних переходів. Вони будуть мати постійні характеристики протягом усього процесу дослідження. Зміни інтенсивності автоматично будуть компенсуватися навіть в довгострокових ситуаціях. Це створює умови для ефективної стабільної роботи персоналу. Вбудована камера бездротового типу задіює Full HD з Ultra HD технологіями, робить доступними всі можливості зашифрованих стандартів зв’язку.

Дизайн хірургічних світильників безтіньового типу заслуговує на окрему увагу. Він екологічний, дружній, ергономічний. Для виготовлення систем застосовують компоненти високої якості. За довговічність рішень відповідають передові інженерні технології та інноваційні конструктивні рішення.

Залишилися питання чи хочете зробити замовлення? Компанія «СпецКиївБуд Medical» пропонує вигідні умови покупки устаткування, комплексні послуги проектування, постачання, монтажу під ключ. Зробити замовлення можна з будь-якого регіону України.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги