Медична система виклику пацієнтів

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Медична система виклику пацієнтів
бездротова система виклику пацієнтів

Одна з основних умов створення доступного середовища для людей з обмеженими можливостями – відкритість необхідної інформації. Установка спеціальних систем виклику пацієнтів в медичних установах дозволяє створити максимально комфортні умови не тільки для відвідувачів з обмеженнями сприйняття, але і для медичного персоналу. Подібні заходи передбачені рядом нормативних актів.

Особливості облаштування такими системами

Керівництво поліклінік і лікарень зобов’язане забезпечити людям з інвалідністю безпеку і можливість самостійно орієнтуватися. Для пацієнтів з обмеженнями по зору такі звукові сигнали не тільки передадуть необхідну інформацію, а й стануть орієнтиром для пересування в необхідному напрямку. Причому звук налаштований так, щоб бути чутним на відстані не більше двох метрів від дверей і не створювати акустичні перешкоди. Ще одна причина – занадто гучні звуки можуть викликати у деяких пацієнтів дискомфорт.

Для людей з вадами слуху або глухих пацієнтів дані дублюються над входом в кабінет фахівця великим шрифтом, в максимально зручному для сприйняття форматі. Незамінні подібні системи виклику хворих і в тих випадках, коли в кабінеті ведуть прийом одночасно кілька фахівців.

Використання бездротових систем виклику пацієнтів

Взаємнозакомутовані пристрої для виклику хворих здатні відтворювати як візуальні, так і акустичні сигнали. Управління табло здійснюється за допомогою бездротового дистанційного пульта. На екрани медичні працівники можуть видавати найрізноманітнішу інформацію. Це можуть бути дані про регламент роботи, для відтворення сприятливої ​​атмосфери під час очікування, збереження черговості. Серед них:

 • «Заходьте»;
 • “Не входити”;
 • “Перерва”;
 • “Час прийому”.

Можна самостійно запрограмувати інші необхідні варіанти. Таких повідомлень допускається до 100 шт. Змінюються настройки за допомогою стандартної флеш-карти.

Подібні медичні системи виклику пацієнтів складаються з двох блоків з повнокольоровим світінням: внутрішнього і зовнішнього. Саме завдяки екрану, розташованому в кабінеті, медпрацівник має можливість бачити, що відображається інформацію на моніторі над вхідними дверима.

Компанія “СпецКиївБуд” довгі роки займається поставками і монтажем подібного обладнання. Просто залиште на сайті заявку будь-яким зручним способом. Наші фахівці розроблять проект конкретно під ваші цілі, з урахуванням умов майбутньої експлуатації.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги