Пересувні хірургічні світильники

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Пересувні хірургічні світильники
світильник медичний хірургічний пересувний

Яскраве безтіньове освітлення є неодмінним елементом оснащення операційних та оглядових приміщень. Можливість виробляти ефективні лікувальні та лабораторні маніпуляції забезпечує світильник хірургічний пересувний відповідний пропонованим високим вимогам. Замовити товар оптимальної якості можна, звернувшись в компанію СпецКиївБуд Medical з будь-якого населеного пункту України.

Критерії вибору хірургічного світильника

Освітлювальне медичне обладнання призначене для роботи лікарів в локальних областях – підсвічування певної ділянки під час проведення операції, огляду, перев’язувальних та інших функцій. Від якості допоміжних елементів безпосередньо залежить швидкість і ефективність зроблених маніпуляцій. Тому при покупці електротехнічної продукції враховуються найважливіші критерії.

Вибираючи світильник безтіньовий хірургічний пересувний, слід виходити з таких показників:

 • параметри освітлення – визначаються типом лампи, якістю передачі кольору, кількістю випромінюваного тепла;
 • габарити виробу і можливість переміщення – легко пересуваються по кабінету або палаті прилади підвищують комфорт роботи персоналу і економлять час;
 • закритий корпус – конструкція повинна відрізнятися безпекою у використанні і простотою стерилізації.

Значення приділяється кількості використовуваних ламп в блоці, вазі та розмірами світильника, можливості регулювання конструкції, надійності і продуктивності. При підборі обладнання враховуються і цілі застосування – до моделей для освітлення процедурних кабінетів і операційних столів пред’являються різні вимоги.

Типи хірургічних освітлювальних приладів

З приходом світлодіодних ламп якість освітлювальної техніки медичного призначення разюче змінилась. Сьогодні виробники пропонують безліч ефективних рішень, здатних одночасно вирішувати кілька завдань – забезпечувати високий рівень освітленості, регулювати параметри відстані і усувати світлові перешкоди.

Сучасні медичні освітлювальні прилади можна розділити на наступні типи:

 • операційні – призначені для високоточної тривалої роботи хірургів;
 • оглядові – необхідні для створення достатньої видимості при виконанні огляду в умовах невеликого приміщення;
 • для малої хірургії – потрібні для забезпечення освітленості робочого поля в малих хірургічних втручаннях.

Замовити світильник медичний хірургічний пересувний будь-якого типу можна в компанії СпецКиївБуд Medical. Працюючи з продукцією провідних виробників, ми допоможемо підібрати вироби відповідно до типу приміщення і передбачуваним функцій.

Світильники операційні Etkin Pergamon+

мобильный хирургический светильник PergamonОсвітлювальна продукція бренду відома високими характеристиками якості – забезпеченням необхідного фокусного діаметра, широкою шкалою плями, функцією автоматичного виправлення викривлень плям, глибиною висвітлення. Поєднання інноваційних рішень і завдань хірургії втілилися в обладнання, що значно полегшує умови роботи медичного персоналу в операційних.

Переваги обладнання Etkin Pergamon+:

 • створення точкового безтіньового освітлення;
 • наявність двосторонньої панелі управління;
 • присутність зовнішнього і внутрішнього режиму ендоскопії для проведення закритих втручань;
 • поєднання камер UHD і FULL HD, що забезпечує створення хірургічного зображення необхідної якості;
 • безперервність освітлення;
 • передача кольору без спотворень;
 • можливість дистанційного керування.

Виконані з екологічних матеріалів і володіють ергономічним дизайном, світильники Pergamon+ ідеально підходять для виконання хірургічних операцій будь-якої складності. Стабільна подача потужного світлового потоку, без спотворень кольору і мерехтіння, укупі з можливістю задавати необхідні параметри покликані забезпечити оптимальні умови роботи фахівців.

Світильники для оглядових Etkin Kayra

светильник диагностический хирургический передвижной ценаПідбираючи світильник діагностичний хірургічний пересувний для процедурних і оглядових кабінетів, слід звернути увагу на серію Kayra. Статичні та мобільні рішення виробника ідеально підійдуть салонам краси і стоматологічним клінікам, центрам трансплантації волосся і лікувальним установам.

Переваги світильників:

 • безперервність освітлення;
 • можливість застосування в обмеженому просторі;
 • зручність керування;
 • передача істинного кольору;
 • відсутність коливань кольору.

Можливість встановлювати необхідну колірну температуру дозволяє лікарю помітити найменші відхилення тканин пацієнта від показників норми. Високі експлуатаційні характеристики моделей Kayra сприяють вирішенню завдань з діагностики, проведення лікувальних, профілактичних процедур і інших маніпуляцій.

Світильники для малої хірургії Etkin Anka

светильник диагностический хирургический передвижной бестеневойКомпактні вироби серії Anka забезпечить високий рівень освітлення, необхідний як для проведення термінових невеликих хірургічних втручань, так і ретельного огляду пацієнта. Завдяки невеликим розмірам і мобільності, обладнання можна легко переміщати в потрібну зону.

Переваги освітлювальної техніки Anka:

 • сталість світлового потоку;
 • двостороннє управління і широкий вибір опцій;
 • гладка поверхня корпусу, захищеність від пилу і вологи;
 • довгий термін служби.

Робота світлодіодів за технологією LED виключає збої в освітленні – при виході з ладу одного елемента необхідний рівень світлового потоку зберігається. Дизайн освітлювальної головки сприяє управлінню повітряними масами в приміщенні, зводячи до мінімуму ймовірність бактеріального забруднення.

Замовити хірургічне освітлювальне обладнання можна у нас!

Вибираючи настінний, стельовий або підлоговий хірургічний світильник, лікувальні установи стикаються з труднощами – зорієнтуватися серед запропонованого асортименту товарів складно. Підбір оснащення операційних та оглядових приміщень, стоматологічних та процедурних кабінетів відрізняється безліччю вимог і особливими умовами роботи фахівців.

Компанія СпецКиївБуд Medical готова допомогти з оптимальним рішенням! Працюючи з медичними організаціями по всій Україні і знаючи вимоги до кожного типу освітлення, ми допоможемо підібрати обладнання відповідно до поставлених завдань, виходячи зі спрямованості роботи клініки. Просто залиште заявку на сайті – і консультант компанії зв’яжеться з вами!

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги