Розрядні рампи

рампа розрядна для кисню

Розрядна рампа потрібна для об’єднання набору балонів в один загальний контур. Це створює умови для безперервної подачі газу. Поговоримо про даний тип установок докладніше, розповімо, як вони застосовуються.

Особливості конструкції розрядної газової рампи

Розрядні газові рампи являють собою колектори для підключення споживачів, віддалені від стаціонарного обладнання. Основні області застосування – медицина і промисловість. Всі типи конструкцій – газорозрядні, наповнювальні, перепускні. Найчастіше використовуються саме розрядні. Вони створюють оптимальні умови для споживання промислових газів з балонів, газ подається в одну гілку.

Рампа розрядна киснева незамінна на промислових підприємствах для проведення зварювальних робіт, використовується при нарізці металів, будівництві, в клініці, лабораторіях. Лікувальні установи теж активно задіюють цей тип обладнання. Медичні прилади працюють в тому числі за умови відсутності електроенергії, що критично важливо в разі аварій.

Рампа газорозрядна для балонів завжди представляє колектор, на який встановлюють арматуру, регулятори. Вона буде відповідати за підключення балонів, наповнених газом і їх видачу в мережу споживання. Для контролю за поточними параметрами тиску передбачений регулятор. Будь-які коливання відстежує манометр. Щоб виводити гази з рампи, потрібен вентиль скидання. Підключати можна 1-10 балонів з урахуванням потреб конкретного підприємства. Самі рампи встановлюють зовні і всередині будівель, можна їх кріпити під навісами, в спеціальних шафах. Устаткування просте у використанні, надійне. Постійне обслуговування йому не потрібно.

Наша пропозиція

Пропонуємо вам розрядні рампи медичні за цінами без додаткових комісій. Вони підходять для різних типів газів. Виготовляємо розрядні, наповнювальні моделі. У комплекті йдуть металеві нержавіючі рукава високого тиску. Редуктори мають високу якість.

Популярні моделі:

  • СО2;
  • кисню;
  • закису азоту.

Купити розрядну рампу в нашій компанії ви зможете на вигідних, прозорих умовах, незалежно від вартості проекту. Відповімо на поставлені питання, зорієнтуємо у виборі, підготуємо індивідуальне проектне рішення. Телефонуйте!

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити:

    Інші товари та послуги