Стельові хірургічні світильники

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Стельові хірургічні світильники
світильник хірургічний стельовий

Операційну називають серцем клініки. Практично щодня в ній проходять операції будь-якого рівня, причому не тільки прості, але і складні. Гарне освітлення відіграє важливу роль в даному процесі. Потрібно не просто світло, а система професійного освітлення, в якій акумулюється не тільки сучасні технології, але і широкий діапазон налаштувань. Поговоримо про особливості світильників хірургічних стельових.

Переваги стельового операційного світильника

При виборі медичного світильника особливу увагу слід приділити дизайну, якості збірки, ергономічності, функціональності і надійності виробу.

Світильник зовні необов’язково може бути привабливим. Але погодьтеся, компактна модель не займає багато місця, а сучасний дизайн не налякає пацієнтів.

До медичних виробів пред’являються особливі вимоги, ніж до інших приладів побутового користування. Окремі виробники користуються більшою популярністю серед постачальників медичного обладнання. Якість збірки світильника стельового хірургічного світлодіодного високо цінують в країнах Європи і США.

бестеневой свет хирургических светильниковПри виборі стельового світильника для медичних цілей перевагу варто віддавати моделям, якими легко керувати, регулювати напрямок і рівень яскравості. Якщо потрібна мобільність, можна звернути увагу на пересувні варіанти світильників. Рухливі модифікації забезпечать необхідний потік світла під будь-яким потрібним кутом.

Сучасні електроприлади орієнтовані на економію електроенергії. Це не ключовий, але важливий показник для світильника медичного стельового хірургічного. Вбудовані LED джерела світла економлять до 90% енергії, не втрачаючи при цьому якості освітлення. Яскравість можна регулювати. Стельовий безтіньовий хірургічний світильник стаціонарний на стельовій консолі може бути налаштований автоматично і максимально швидко буде готовий до проведення будь-яких процедур.

Гармонійне поєднання всіх цих чинників створюють образ ідеального світильника. Випромінюване світло не повинне створювати тінь. Таким параметром має володіти операційний стельовий безтіньовий хірургічний світильник. Він не створює погано переглядаючих зон. Стельовий безтіньовий хірургічний світильник стаціонарний випромінює таке світло, від якого очі лікаря не втомлюються. Створюються умови для комфортного ведення прийому, постановки діагнозу і проведення терапевтичних процедур.

Критерії вибору хірургічних світлодіодних світильників стельових

В операційній, де процес хірургічного втручання може тривати кілька годин поспіль, умови для лікаря і пацієнта повинні бути максимально комфортними. Світильник хірургічний двоблочний стельовий – вдалий приклад якісного освітлення. Вони нешкідливі, не нагріваються і не висушують біологічні тканини.

Медичні світильники розрізняють за такими критеріями:

 • виробнику;
 • джерела світла;
 • розмірами;
 • системою управління;
 • наявності додаткових опцій.

Модельний ряд хірургічних світильників

Світильники стельові хірургічні світлодіодні безтіньові бувають однокупольні, двокупольні і трикупольні.

Світильник хірургічний підвісний автоматично висвітлює незадіяні місця. Серії Pergamon і Master підбирають оптимальний фокусний діаметр освітлення. Конструкція зводить до мінімуму затінення тіла хірургічного персоналу. Освітленням можна керувати як в самому операційному кабінеті, так і за його межами. Доступний режим зовнішньої і внутрішньої ендоскопії, для операцій закритого типу. Конструкція добре вентилюється, виключаючи можливість бактеріального забруднення. Якщо один з світлодіодних модулів виходить з ладу, решта продовжують роботу в штатному режимі. Новітні технології гарантують безперебійну роботу ламп 60000 годин. Бездротова камера вже готова до експлуатації, без додаткових установок і налаштувань.

высокое значение CRI хирургических светильниковСвітильники стельові хірургічні світлодіодні безтіньові серії Anka призначені для проведення малих і екстрених хірургічних втручань. Вони забезпечують безперебійну та ефективну роботу навіть якщо операція затягнулася. Керувати освітленням також можна з операційної або зовні. Опції можна налаштувати відповідно до власних уподобань. Високий показник CRI дає можливість детально розглянути тканини і органи оперованого.

Серія Kayra представляє оглядові світильники. Їх можна використовувати при незначних хірургічних втручаннях. Доступні хірургічний стельовий двоблочний світильник і хірургічний стельовий одноблочний світильник. Також є мобільні рішення. Їх широко застосовують в центрах трансплантації волосся, стоматологічних клініках, центрах краси та ін. Система освітлення може безперебійно працювати протягом 3-х годин. Саме на цей час вистачає заряду батареї. Ефективна робота гарантована навіть при довгострокових процесах. Лампи поєднують в собі ергономічність, неповторний дизайн, зручність і виграшні інженерні рішення. Бездоганно гладка поверхня забезпечує ламінарний потік. Компактні розміри – ідеальне рішення для невеликих клінік, де кожен сантиметр вільної площі на рахунку.

Чому нас обирають

До нас звертаються ті, кому необхідно обладнати клініку повністю або окремий кабінет. Кожен клієнт залишається задоволеним, завдяки багатому вибору моделей. У нас тільки кращі пропозиції! Наприклад, на стельовий безтіньовий хірургічний світильник стаціонарний на стельової консолі ціна вас приємно здивує.

Будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір, проконсультуємо, відповімо на всі питання, що цікавлять і підготуємо комерційну пропозицію для замовників. Каталог з відповідною під ваші цілі продукцією висилаємо на вимогу. Залишилися питання? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом: по телефону, через сайт або електронну пошту.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги