Двері для чистих приміщень

Двері для чистих приміщень нашої розробки і нашого виробництва. Вони представлені двома типами:

  • розпашні (стандартного одностороннього відкривання);
  • маятникові (двостороннього незалежного відкриття).

Всі двері мають в своїй основі зварену алюмінієву раму. Зовнішні облицювальні панелі можуть бути виготовлені як з АКП (алюмокомпозітного) матеріалу, доступного в декількох кольорах, так і з нержавіючої сталі. Опціонально двері можуть бути укомплектовані вікном візуального контролю.
В якості наповнювача для дверей ми використовуємо кам’яну (базальтову) вату високої щільності. Даний тип наповнювача дозволяє отримати максимально високі експлуатаційні характеристики, такі як: шумоізоляція, теплоізоляція, вогнестійкість.

Маятникові двері – одне з компромісних технічних рішень в облаштуванні медичних установ, воно має безліч переваг перед розсувними і стандартними дверцятами. Даний тип дверей беззаперечний лідер по застосуванню для тамбур-шлюзів, операційних і відділень екстреної допомоги. З переваг даної конструкції можна відзначити в першу чергу міцність, надійність і простоту їх експлуатації. Менша вартість у порівнянні з розсувними конструкціями.
Висока придатність до санітарній обробці.
До недоліків можна віднести лише низьку герметичність дверної конструкції і не досить жорсткий замковий механізм фіксації. Але якщо реалізований постійний перепад тиску між приміщеннями і присутній постійний рух повітря з чистої в зовнішнє зону, то ці недоліки можна не брати до уваги.

У комплектації дверей використовується фурнітура провідних європейських виробників.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: