Двері для чистих приміщень

 1. Головна
 2. /
 3. Чисті приміщення
 4. /
 5. Двері для чистих приміщень

У лікарнях, лабораторіях, наукових центрах і деяких інших організаціях діють особливі вимоги до технічного оснащення та столярних виробів. До них відносяться двері для чистих приміщень – виконуючи функцію закриття вхідних отворів, вони повинні додатково забезпечувати певні параметри звукоізоляції, теплозбереження, стерильності і гігієнічності. Необхідні характеристики досягаються підбором матеріалу полотна, його заповненням і особливостями монтажу. Важливо купити двері для чистих приміщень в компанії, що здійснює проектно-монтажні роботи відповідного профілю – це забезпечить точне дотримання всіх норм.

Двері для чистих приміщень нашої розробки і нашого виробництва. Вони представлені трьома типами:

 • розпашні (стандартного одностороннього відкривання);
 • маятникові (двостороннього незалежного відкриття);
 • розсувні (автоматичного відкривання).

Види і функції дверей для чистих приміщень

На двері для чистих приміщень ціна визначається індивідуально – виробник враховує особливості розташування виробу, вимоги до матеріалу, монтажні нюанси. Дизайн полотна може бути представлений глухий суцільний або заскленої конструкцією. Основна функція двері – збереження мікроклімату в приміщенні.

При розробці двері для чистих приміщень виробництво враховує основні вимоги до даних столярних виробів:

 • полотно товщиною 60 мм або під замовлення;
 • комплектація врізним замком, трьома петлями, доводчиком, ручками з нержавіючої сталі;
 • відповідність конструкції двері перегородковим панелям;
 • придатність для чистих приміщень відповідних класів.

Відносно двері для чистих приміщень монтаж має особливості. Коробка встановлюється в перегородку з гіпсокартону або панель, товщина яких становить 60 мм. Допускається монтаж в цегляну стіну, шириною кладки 100 і більше міліметрів.

Всі двері мають в своїй основі зварену алюмінієву раму. Зовнішні облицювальні панелі можуть бути виготовлені як з АКП (алюмокомпозитного) матеріалу, доступного в декількох кольорах, так і з нержавіючої сталі. Опціонально двері можуть бути укомплектовані вікном візуального контролю.
В якості наповнювача для дверей ми використовуємо кам’яну (базальтову) вату високої щільності. Даний тип наповнювача дозволяє отримати максимально високі експлуатаційні характеристики, такі як: шумоізоляція, теплоізоляція, вогнестійкість.

У комплектації дверей використовується фурнітура провідних європейських виробників.

Підготуємо проект і встановимо необхідні двері в ваші чисті приміщення!

У плануванні ремонту замовнику важливо володіти інформацією про вартість майбутніх робіт. Виконуючи проектування і монтаж обладнання для чистих приміщень під ключ, наша компанія пропонує послуги консультації та підготовки ефективного вирішення для кожного клієнта. Дізнатися ціну проекту легко – залиште заявку на сайті або зверніться до нашого фахівця по телефону.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: