HEPA і ULPA фільтри для вентиляції чистих приміщень

фільтрування для чистих приміщень

Такий вид продукції, як HEPA фільтр для чистих приміщень, входить в число найнеобхідніших комплектуючих. Відповідаючи за забезпечення захисту повітря від проникнення сторонніх часток, дані фільтри відрізняються особливим матеріалом виготовлення. Замовити фільтри для вентиляції можна в нашій компанії.

Що таке НЕРА фільтри для чистих приміщень

Влаштування вентиляції чистих приміщень повинно відповідати суворим встановленим стандартам. Забезпечити їх виконання допомагають високоефективні механічні фільтри, призначені для максимального очищення повітря від домішок. До склад матеріалу НЕРА фільтрів входить тонка волокниста сітка, дрібні пори якої затримують найдрібніші частинки від 0,3 мкм. Різновид ULPA фільтрів відрізняється ефективністю більш ніж 99,9995%, утримуючи частки від 0,12 мкм.

Традиційні пилові фільтри не підходять для організації чистих приміщень, так як не забезпечують показників чистоти повітря відповідно до вимог. Для цих цілей розроблені НЕРА фільтри аналоги різних класів – від Н10 (середнє значення ефективності 85%) до Н14 (де ефективність вже становить 99,995%), в залежності від результативних показників кожного з класів. Більш детальну інформацію вам можуть надати наші менеджери під час консультації.

Де замовити фільтри для чистих приміщень

Високоефективні фільтри чистих приміщень купити з підбором і доставкою в Україні, можна звернувшись в нашу компанію. Менеджери ознайомляться з проектом вентиляції і запропонують найбільш підходящі комплектуючі для вашої організації. Заявку на зворотний зв’язок можна залишити на сайті або зателефонувавши по телефону.

Зворотній зв’язок

    Вас також може зацікавити: