Маятникові двері для чистих приміщень

Маятникові двері – одне з компромісних технічних рішень в облаштуванні медичних установ, воно має безліч переваг перед розсувними і стандартними дверцятами. Даний тип дверей беззаперечний лідер по застосуванню для тамбур-шлюзів, операційних і відділень екстреної допомоги.

Переваги медичних маятникових дверей

З переваг даної конструкції можна відзначити:

  • міцність;
  • надійність;
  • простоту їх експлуатації;
  • менша вартість у порівнянні з розсувними конструкціями;
  • висока придатність до санітарній обробці.

Недоліки

До недоліків можна віднести лише низьку герметичність дверної конструкції, і не досить жорсткий замковий механізм фіксації. Але якщо реалізований постійний перепад тиску між приміщеннями і присутній постійний рух повітря з чистої в зовнішнє зону, то ці недоліки можна не брати до уваги.

Власне виробництво і монтаж

Наша компанія займається виробництвом дверей для чистих приміщень, в тому числі і маятникових. Під ваш об’єкт і розміри ми зможемо запропонувати найкращі варіанти на ринку. Двері робимо з алюмокомпозітного (АКП) матеріалу або зі сталі, наповнюючи їх базальтової ватою високої щільності, що робить наші двері високоміцними, вогнестійкими і відповідають усім вимогам для чистих приміщень.

У комплектації маятникових медичних дверей використовується фурнітура провідних європейських виробників.

Цікавить ціна маятникових дверей для чистих приміщень? Відповімо на поставлені питання, зазначимо за термінами виготовлення конструкцій. Гарантуємо вигідні та прозорі умови.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: