Автоматичні двері для чистих приміщень

Автоматичні двері для медичних приміщень розсувного типу – найпопулярніша модель. Вони практичні, сучасні, довговічні, мають продуманий функціонал. Є оснащення кнопками, сенсорами, паролем для закривання-відкривання. Двері розсувні медичні підійдуть не тільки для чистих приміщень, але і для операційних блоків, складів.

Конструктивні особливості

Медичні автоматичні двері складаються з АКП (алюмокомпозитного) матеріалу, металевих панелей на основі сталевих сплавів або з міцного загартованого скла. Електролітичне покриття додає їм потрібні властивості, захищає від пошкоджень. Заповнення може робитися пенополіуретановим або йти з мінеральною ватою. Параметри термостійкості, шумоізоляції відмінні, до горіння конструкції не схильні. Кольори, розміри коригуються з урахуванням призначення, запитів замовника. Рейковий шлях, дверну раму виготовляють з алюмінієвого профілю високої якості, що гарантує максимальну довговічність за умови постійного використання.

Розсувні двері медичні нашої компанії оснащуються цілим переліком захисних функцій, включаючи сенсорну стрічку з нержавійки, яка виключає ризики автоматичного відкривання в разі виявлення перешкоди, захищає від зіткнень. При необхідності конструкції робляться повністю герметичними. У них вакуумна стрічка кріпиться по периметру рами двері. Всі ці деталі погоджуйте з представником нашої компанії заздалегідь, виготовляємо будь-які варіанти.

Як оформити замовлення на лікарняні автоматичні двері

Підготуємо проект для вашого об’єкта з урахуванням повного переліку запитів. Розсувний механізм може бути автоматичним або механічним, двері робимо одно-, двохсекційного типу. За плавний рух конструкцій відповідає двигун змінного струму. Його робота регулюється із застосуванням приватного перетворювача, мікропроцесорної установки. Приводом розсувних дверей можна керувати за допомогою безконтактної дистанційної системи відкривання або контактного перемикача. Привід зручно підключати до систем контролю доступу.

Цікавить ціна розсувних дверей для чистих приміщень? Відповімо на поставлені питання, зорієнтуєм по термінах виготовлення конструкцій. Гарантуємо вигідні та прозорі умови.

Зворотній зв’язок

    Вас також може зацікавити: