Проектування медичних газів

замовити проект постачання медичними газами

Наявність сучасного обладнання є одною з головних умовою для ефективного надання якісних медичних послуг в організаціях охорони здоров’я – лікарнях, клініках, косметологічних центрах. Тому проектування медичних газів відноситься до одних з найбільш необхідних послуг. Компанія «СпецКиївБуд» Medical розробляє проект з підбором і здійсненням постачання, монтажу та запуску комплексу технологічного обладнання.

Сфера застосування медичних газів

Забезпечення установи медичними газами передбачає розробку складної системи інженерних елементів – ув’язку різних складових, необхідних для виробництва, обробки, зберігання та переміщення медгазів. Медичні гази широко використовуються в лікарнях, де застосовуються в реанімації і хірургії, підтримують життєво важливі функції організму пацієнта. Також їх використовують в косметології і кріотерапії, інгаляційному наркозі і діагностичних маніпуляціях.

Проектування медичних газів закладає основу всього проекту закладу охорони здоров’я. Інженери нашої компанії виконують роботи згідно з суворими нормативними вимогами до систем медичного газопостачання, пов’язуючи між собою особливості приміщень, поверховості будівлі і інших складових.

Особливості розробки проекту медгазів

В процесі підготовки проекту враховуються побажання замовника, наявне технічне завдання і діючі нормативи. Докладний проект медичних газів містить точні розрахунки наступних показників:

 • потреб установи в газах в кількісному значенні;
 • характеристики і особливості схем прокладання трубопроводів;
 • визначення місця розташування обладнання.

Проектування лікувального газопостачання повинно виключати ризики помилок і недоліків – будь-яка неточність або прорахунок призводять до порушень в експлуатації дорогого устаткування.

Весь комплекс робіт з постачання організації медгазами включає в себе наступні етапи:

 • проектування системи подачі медичних газів;
 • визначення точних параметрів обладнання;
 • підбір відповідних інженерних споруд і устаткування – станції і рампи кисню, вуглекислого газу та азоту, вакуумні і компресорні станції, газифікатори та ін .;
 • поставка на об’єкт і монтаж обладнання, установка додаткових комплектуючих – газових розеток, приліжкові модулів і консолей;
 • проведення пусконалагоджувальних робіт;
 • здійснення сервісного обслуговування.

Сучасні централізовані системи медичного газопостачання допомагають установі зменшити фінансові витрати. Устаткування повністю забезпечує потреби організації у використанні кисню, що виключає додаткову потребу в купівлі аналога в рідкому стані. Система автоматизації полегшує процес експлуатації, а неухильна відповідність нормативним і технічним вимогам ГОСТів відповідає за безпеку і ефективне застосування газів в лікуванні пацієнтів.

Проектування лікувальних газів професіоналами в Україні

Компанія «СпецКиївБуд» Medical виконує увесь комплекс робіт починаючи від проектування, постачання та завершуючи введенням в експлуатацію, сервісним обслуговуванням. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Зворотній зв’язок

  Вас також може зацікавити: