Проектування медичних газів

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги – Медичне газопостачання
 4. /
 5. Проектування медичних газів

замовити проект постачання медичними газами

Наявність сучасного обладнання є необхідною умовою для ефективного надання якісних медичних послуг в організаціях охорони здоров’я – лікарнях, клініках, косметологічних центрах. Тому проектування медичних газів відноситься до одних з високо затребуваних послуг на українському ринку. Замовити проект з підбором і здійсненням поставки, монтажу та запуску комплексу обладнання можна в компанії «СпецКиївБуд» Medical.

Сфера застосування медичних газів

Забезпечення установи медгазами передбачає розробку складної системи інженерних елементів – ув’язку різних складових, необхідних для виробництва, обробки, зберігання та переміщення медгазів. Медичні гази широко використовуються в умовах лікарень, застосовуються в реанімації і хірургії, підтримують життєво важливі функції організму пацієнтів. Також їх використовують в косметології і кріотерапії, використовують в інгаляційному наркозі і діагностичних маніпуляціях.

Проектування медгазів закладає основу всього проекту лікувального закладу. З огляду на пропоновані строгі нормативні вимоги до систем медичного газопостачання та необхідність пов’язати між собою особливості приміщень, поверховості будівлі і інших складових, розробка повинна здійснюватися спеціалізованими компаніями.

Особливості розробки проекту медгазів

В процесі підготовки проекту погоджуються побажання замовника, наявне технічне завдання і діючі нормативи. Докладний проект медичних газів містить суворі розрахунки наступних показників:

 • потреб установи в газах в кількісному вираженні;
 • характеристики і особливості схем прокладання трубопроводів;
 • визначення точок розташування обладнання.

Проектування лікувального газопостачання повинно виключати ризики помилок і недоліків – будь-яка неточність або прорахунок призводять до порушень в експлуатації дорогого устаткування.

Весь комплекс робіт з постачання організації медгазами включає в себе наступні етапи:

 • проектування системи подачі медичних газів;
 • визначення точних параметрів елементів обладнання;
 • підбір відповідних інженерних споруд і устаткування – станції і рампи кисню, вуглекислого газу та азоту, вакуумні і компресорні станції, газифікатори та ін .;
 • поставка на об’єкт і монтаж обладнання, установка додаткових комплектуючих – газових розеток, приліжкові модулів і консолей;
 • проведення пусконалагоджувальних робіт;
 • здійснення сервісного обслуговування.

Сучасні централізовані системи медичного газопостачання допомагають установі економити грошові витрати. Устаткування забезпечує потреби організації у використанні кисню, що виключає додаткову потребу в покупці рідкого аналога. Система автоматизації полегшує процес експлуатації, а неухильна відповідність нормативним і технічним вимогам ГОСТів відповідає за безпеку і ефективне застосування газів в лікуванні пацієнтів.

Проектування лікувальних газів професіоналами в Україні

Замовити проект постачання медичними газами і виконання всього комплексу робіт можна в компанії «СпецКиївБуд» Medical. Працюючи з організаціями України довгий час, ми надаємо якісні послуги з розробки та реалізації проектів газопостачання лікувальних установ будь-якого рівня складності. Дізнатися вартість майбутніх робіт можна звернувшись до нас по телефону або залишивши заявку на сайті. Замовляйте послуги з медичного газопостачання тільки у професіоналів!

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: