Товари – Чисті приміщення

  1. СпецКиївБуд
  2. /
  3. Товари – Чисті приміщення

Комплекс огороджувальних конструкцій та інженерних мереж, які використовуються для отримання приміщень підвищеної чистоти або стерильності можна умовно назвати терміном  «чисті приміщення».

Компанія ТОВ “ВО СпецКиївБуд”,  маючи досвід з монтажу та створення індивідуальних проектних рішень в сфері медицини та фармацевтики, розробляє та виготовляє комплексні рішення чистих приміщень за технічним завданням замовника. Можливі як бюджетні, так і комплексні рішення найвищих категорій складності.

Всі наші конструктивні рішення перевірені часом і розробляються згідно ДБНу та вимог до даного типу виробів.

Комплексне проектування чистих приміщень включає до свого складу не лише огороджувальні конструкції, а ще й такі елементи як електричні та кліматичні системи, системи медичних газів, диспетчеризація та контроль, тощо. Лише комплекс цих заходів дає можливість створити кінцевий продукт та отримати належну якість – як функціональну, так і експлуатаційну.

Чисті приміщення від виробника

У нас Ви можете замовити чисті приміщення “під ключ”. Реалізуємо проєкти починаючи від створення та виробництва необхідних матеріалів (дверей, витяжних колон, світильників та ін.), закінчуючи будівництвом, монтажем та обслуговуванням існуючих чистих кімнат у медичних закладах та фармацевтичних виробництвах.

Залишайте запит на консультацію через форму зворотного зв’язку на сайті, або телефонуйте безпосередньо нашим менеджерам за телефоном, вказаним на сайті. Ми націлені на довгострокову співпрацю та взаємовигідні відносини.

Якість нашої продукції

Продукція ТОВ «СпецКиївБуд» Medical виготовлена відповідно до таких стандартів і нормативів:

  • ДСТУ ISO 14644-1: 2009 Чисті приміщення і пов’язані з ними контрольовані середовища. Частина 1. Класифікація чистоти повітря (ISO 14644-1: 1999, IDT).
  • ДБН В.2.2-10-2001 Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я.
  • GMP (Good Manufacturing Practice) – міжнародний стандарт для фармацевтичних компаній, який встановлює вимоги до виробництва і контролю якості лікарських засобів. Особлива увага в стандарті GMP приділяється створенню «особливо чистих цехів» – приміщень з особливим режимом фільтрації повітря і вхідними шлюзами. Вироблений засіб (таблетка) має містити тільки те, що входить до його складу. Все інше можна віднести до забруднення (частки, хімічні речовини, мікроорганізми) – стандарт GMP не допускає їх потрапляння в продукцію.

Зворотній зв’язок

    Вас також може зацікавити: