Чисті приміщення

  1. Головна
  2. /
  3. Чисті приміщення

Комплекс огороджувальних конструкцій та інженерних мереж які використовуються для отримання приміщень підвищеної чистоти або стерильності можна умовно назвати терміном  «чисті приміщення».

Компанія ТОВ “ВО СпецКиївБуд”  маючи досвід з монтажу та створення індивідуальних проектних рішень в сфері медицини та фармацевтики, розробляє та виготовляє комплекс чистих приміщень за технічним завданням замовника та пропонує як бюджетні рішення так і можливість створювати комплекси найвищих категорій складності.

Всі наші конструктивні рішення перевірені часом і розробляються згідно ДБНУ та вимог до даного типу виробів.

Комплекс чистих приміщень включає до свого складу не лише огороджувальні конструкції, а ще й такі розділи як кліматичні системи, електричні, системи медичних газів, диспетчеризації та контролю тощо. Лише комплекс цих заходів дає можливість створити кінцевий продукт та отримати належну якість як функціональну так і експлуатаційну.

Якість нашої продукції

Продукція ТОВ «СпецКиївБуд» Medical виготовлена відповідно до таких стандартів і нормативів:

  • ДСТУ ISO 14644-1: 2009 Чисті приміщення і пов’язані з ними контрольовані середовища. Частина 1. Класифікація чистоти повітря (ISO 14644-1: 1999, IDT).
  • ДБН В.2.2-10-2001 Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я.
  • GMP (Good Manufacturing Practice) – міжнародний стандарт для фармацевтичних компаній, який встановлює вимоги до виробництва і контролю якості лікарських засобів. Особлива увага в стандарті GMP приділяється створенню «особливо чистих цехів» – приміщень з особливим режимом фільтрації повітря і вхідними шлюзами. Вироблене засіб (таблетка) має містити тільки те, що входить до його складу. Все інше можна віднести до забруднення (частки, хімічні речовини, мікроорганізми) – стандарт GMP не допускає їх потрапляння в продукцію.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: