Монтаж систем медичних газів

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги – Медичне газопостачання
 4. /
 5. Монтаж систем медичних газів

прокладка медгазів

Прокладка медичних газів здійснюється для доставки робочих речовин в операційні, інші спеціальні приміщення з місць їх зберігання. Для розведення застосовуються цільнотянуті трубки із сплавів міді. Вони гарантують герметичність – тобто виключають ймовірність попадання всередину жиру, води, пилу, сторонніх предметів.

Для прокладки медгазів в операційну застосовують колонки, стельові шланги, шарнірні комбіновані кронштейни. Шланги можуть мати різні кольори – це спосіб маркування. Один кінець шланга буде підключений до розвідної системі, а інший – до спеціалізованого обладнання. За станом обладнання потрібно буде постійно стежити. Звукова, світлова індикація свідчить про виконання перемикання на нову групу, некоректний тиск. Важливо відразу вживати заходи.

Що входить в послугу прокладки медичних газів

Монтаж трубопроводів медгазів включає роботи з підготовки проекту, поставки обладнання, пуско-налагодження, виконання випробувань, навчання персоналу на місцях, підготовці документації по експлуатації. Ви отримуєте індивідуальний підхід, повний облік побажань. Вартість буде відповідати бюджету замовника, всі ці моменти узгоджуються заздалегідь.

Етапи установки:

 • Підготовка проекту установки медгазів;
 • Вибір оснащення для монтажу;
 • Збірка обладнання мереж;
 • Пуск і наладка системи;
 • Технічний супровід.

Гарантуємо прозорі ціни на системи розводки медичних газів, підписуємо договір. Всі деталі, комплектуючі надаємо. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що прокладка лікувального газопостачання буде виконана згідно з чинними стандартами і в стислі терміни.

Наші послуги монтажу медгазів

Компанія надає послуги монтажу медгазів для приватних клінік, госпіталів, лікарень. Ми розробляємо, встановлюємо системи і обслуговуємо їх. Готові рішення надійні, відповідають чинним в галузі стандартам. Модульний дизайн дозволить адаптувати станцію з урахуванням запитів конкретного користувача. При бажанні в майбутньому можна буде виконати модифікації установок, розширити систему за рахунок додавання нового обладнання.

Процеси управління, моніторингу повністю автоматизовані. Якщо вам потрібна професійна система розводки медичних газів з супутніми сервісами, залишайте запит. Відповімо на поставлені питання, приймемо заявку, прорахуємо вартість. Дзвоніть прямо зараз!

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: