Монтаж та організація чистих приміщень

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги – Чисті приміщення
 4. /
 5. Монтаж та організація чистих...

монтаж чистих приміщень під ключПовноцінне функціонування ряду організацій і підприємств передбачає роботу співробітників в стерильних умовах. Послуги компаній, що здійснюють монтаж чистих приміщень, повинні відповідати безлічі вимогам і нормам. Компанія «СпецКиївБуд Medical» здійснює повний комплекс робіт з будівництва подібних об’єктів від створення GMP проекту до запуску всіх інженерних систем.

Чисті приміщення – Призначення і вимоги

Виробництво окремих видів продукції і технологій вимагає організації чистих приміщень, що виключають можливість проникнення будь-яких сторонніх часток. Стерильні умови роботи обов’язкові для наступних галузей:

 • фармацевтика;
 • генна інженерія;
 • медицина;
 • біотехнології;
 • ветеринарія;
 • косметологія;
 • мікроелектроніка;
 • оптика і точна механіка;
 • космічна техніка;
 • харчова і хімічна промисловість.

Основні вимоги пред’являються до рівня вологості і температури. Встановленим показником чистоти є її клас. Контроль організації і експлуатації даних приміщень здійснюється в суворій відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 14644-1. Він охоплює повністю облаштування чистих приміщень, включаючи їх проектування, проведення випробувань всіх систем, процес експлуатації та оцінку біоуражень.

В ІСО визначені 9 класів чистоти, що характеризуються певною концентрацією сторонніх часток в повітрі. Чим вище класність, тим менше їх зміст. Вимоги до стерильності умов визначаються виходячи з призначення приміщення і його приналежності до конкретної галузі.

Для підприємств України норми ІСО є добровільними і рекомендованими до дотримання. Обов’язковим стандартом для українських фармацевтичних та медичних організацій служать вимоги GMP, розроблені спільними зусиллями США і Європейського Союзу. На відміну від ISO 14644-1, GMP передбачає 4 класи чистоти повітря. Але основні положення обох стандартів є єдиними і не суперечать один одному.

Оздоблення чистих приміщень – Необхідне обладнання

Панелі для монтажу в чистих приміщеннях

Комплексна організація чистих приміщень передбачає проектування і монтаж стерильних зон в суворій відповідності з нормами GMP. Це передбачає застосування певних матеріалів для обробки, монтажу вентиляції і кондиціонування, пристрій мереж електропостачання та налаштування автоматизованої роботи всіх інженерних систем.

В оздобленні стін застосовуються 2 типу панелей:

 • сендвіч – товщиною 60 мм;
 • облицювальна панель – товщиною 25 мм.

Панелі виготовляються з оцинкованої сталі, відповідають ступеню вогнестійкості EI 45. Обидва види забезпечують процес прокладання кабелів і монтажу необхідних комплектуючих – вимикачів, розеток та спеціальних приладів. Поверхня комплектуючих обробляється полімерним складом і відрізняється стійкістю до хімічних речовин.

Сендвіч застосовується для створення несучих перегородок, виконуючи функцію поділу простору на суміжні кімнати. Листи матеріалу монтуються на металеві профілі, міцно закріплені до основи. Лицювальні стінові панелі покликані заощаджувати простір шляхом зменшення товщини стін – вони кріпляться до спеціальних профілів на вже існуючих перегородках. Подібне оздоблення чистих приміщень забезпечує легкість конструкцій і знижує їх схильність до корозії.

Крім стінових панелей, в пристрої чистого приміщення застосовуються і інші комплектуючі – матеріали для стелі, дверні блоки, розподільники повітря, світильники.

Наша компанія готова виконати всі роботи під ключ!

Наша компанія здійснює будівництво чистих приміщень під ключ. Працюючи на українському будівельному ринку з 2003 року, ми реалізували безліч проектів стерильних зон для медичних організацій. В процесі проектування і монтажу наші співробітники дотримуються правил унікальної технології організації чистих приміщень – власної розробки компанії, яка передбачає можливості виробничої бази та суворе дотримання встановлених стандартів.

Нашою компанією пропонується весь ряд готової продукції та комплектуючих, необхідних для здійснення робіт по організації стерильних зон. Як виробник оздоблювальних матеріалів і устаткування (двері, стінові панелі, стелі, та ін.), ми не тільки використовуємо їх для реалізації власних проектів, але і поставляємо великій кількості підприємств в країні.

Ціна на проектування та монтаж чистих приміщень

Говорячи про вартість проектування і організації стерильної зони, слід зазначити, що єдиної ціни на проведення комплексу даних робіт не існує – кожен проект відрізняється індивідуальністю і вимагає окремого підходу. Тому розрахунок ціни здійснюється, виключно виходячи з конкретних особливостей приміщення, його призначення і ступеня складності процесів оздоблення і монтажу устаткування. При необхідності дізнатися вартість майбутніх робіт рекомендуємо залишити запит з наданням вступних даних або звернутися до співробітників компанії для докладної консультації.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: