Монтаж та організація чистих приміщень

 1. СпецКиївБуд
 2. /
 3. Послуги – Чисті приміщення
 4. /
 5. Монтаж та організація чистих...

монтаж чистих приміщень під ключ

 

Повноцінне функціонування ряду організацій і підприємств передбачає роботу співробітників в стерильних умовах. Послуги компаній, що здійснюють монтаж чистих приміщень, повинні відповідати безлічі вимогам і нормам. Компанія «СпецКиївБуд Medical» здійснює повний комплекс робіт з будівництва подібних об’єктів від створення GMP проекту до запуску всіх інженерних систем.

Чисті приміщення – Призначення і вимоги

Виробництво окремих видів продукції і технологій вимагає організації чистих приміщень, що виключають можливість проникнення будь-яких сторонніх часток. Стерильні умови роботи обов’язкові для наступних галузей:

 • фармацевтика;
 • генна інженерія;
 • медицина;
 • біотехнології;
 • ветеринарія;
 • косметологія;
 • мікроелектроніка;
 • оптика і точна механіка;
 • космічна техніка;
 • харчова і хімічна промисловість.

Основними вимогами є рівень вологості та температури повітря. Встановленим показником чистоти є її клас. Контроль організації і експлуатації даних приміщень здійснюється в суворій відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 14644-1. Він повністю охоплює облаштування чистих приміщень, включаючи їх проектування, проведення випробувань всіх систем, процес експлуатації та оцінку біоуражень.

В ISO визначені 9 класів чистоти, що характеризуються певною концентрацією сторонніх часток в повітрі. Чим вище клас, тим менший їх вміст. Вимоги до стерильності приміщення визначаються відповідно до умов його призначення та до конкретної галузі.

Для підприємств України норми ІSО є добровільними і рекомендованими до дотримання. Обов’язковим стандартом для українських фармацевтичних та медичних організацій служать вимоги GMP, розроблені спільними зусиллями США і Європейського Союзу. На відміну від ISO 14644-1GMP передбачає 4 класи чистоти повітря. Але основні положення обох стандартів є єдиними і не суперечать один одному.

Оздоблення чистих приміщень – Необхідне обладнання

Панелі для монтажу в чистих приміщеннях

Комплексна організація чистих приміщень передбачає проектування і монтаж стерильних зон в суворій відповідності з нормами GMP. Тому необхідно використовувати певні матеріали для обробки, монтажу вентиляції та кондиціонування, пристроїв мереж електропостачання та налаштування автоматизованої роботи всіх інженерних систем.

В оздобленні стін застосовуються 2 типу панелей:

 • сендвіч-панелі – товщиною 60 мм;
 • HPL-панель – товщиною 25 мм.

Панелі виготовляються з оцинкованої сталі, що відповідають ступеню вогнестійкості EI 45. Обидва види забезпечують безперешкодний процес прокладання кабелів і монтажу необхідних комплектуючих – вимикачів, розеток та спеціальних приладів. Поверхня комплектуючих обробляється полімерним складом і відрізняється стійкістю до хімічних речовин.

Сендвіч-панель застосовується для створення огороджувальних перегородок, виконуючи функцію поділу простору на суміжні кімнати. Листи матеріалу монтуються на металеві профілі, міцно закріплені до основи. Стінові панелі заощаджують простір шляхом зменшення товщини стін – вони кріпляться до спеціальних профілів на вже існуючих перегородках. Подібне оздоблення чистих приміщень забезпечує легкість конструкцій і знижує їх схильність до корозії.

Крім стінових панелей, в створенні чистого приміщення застосовуються і інші комплектуючі – матеріали для стелі, дверні блоки, розподільники повітря, світильники.

Наша компанія готова виконати всі роботи під ключ!

Наша компанія здійснює будівництво чистих приміщень «під ключ». Працюючи на українському будівельному ринку з 2003 року, ми реалізували безліч проектів стерильних зон для медичних організацій. В процесі проектування і монтажу наші інженери дотримуються правил технології організації чистих приміщень, які передбачають суворе дотримання встановлених стандартів.

ТОВ «ВО СпецКиївБуд» є постачальником всього ряду готової продукції та комплектуючих, необхідних для здійснення робіт по організації стерильних зон. Як виробник оздоблювальних матеріалів і устаткування (двері, стінові панелі, стелі, та ін.), ми не тільки використовуємо їх для реалізації власних проектів, але і постачаємо великій кількості підприємств країни.

Ціна на проектування та монтаж чистих приміщень

Говорячи про вартість проектування і організацію стерильної зони, слід зазначити, що єдиної ціни на проведення комплексу даних робіт не існує. Кожен проект відрізняється індивідуальністю і вимагає окремого підходу. Тому розрахунок ціни здійснюється, виключно виходячи з конкретних особливостей приміщення, його призначення, оздоблення та монтажу устаткування. Для прорахунку вартості вам краще залишити запит на консультацію.

Зворотній зв’язок

  Вас також може зацікавити: