Кисневі рампи

Жодний медичний заклад не зміг обійтися без базового устаткування для подачі кисню, закису азоту, вуглекислоти. Дані медичні гази можуть бути використані в технології лікарні як всі разом так і окремо. Але всі вони потребують розподільчо-приєднувального пристрою – кисневою рампою.

Медичні кисневі рампи мають наступний функціонал:

  •  підключення певної кількості балонів з резервування по плечам;
  •  контроль тиску;
  •  редукцію-зниження тиску до заданих параметрів;
  •  автоматичну підтримку тиску в системі;
  •  автоматичне переключення з порожнього балону на повний (опція);
  •  віддалений моніторинг системи (опція).

Киснева рампа потрібна для підключення балонів в єдиний контур. Вона відповідає за безперервну подачу газу. Пристрій підходить для видачі інших газів на кшталт азоту, аргону, вуглекислоти, ін.

Тиск всередині робочих гілок за умови безперервної подачі кисню помітно знижується. В цей же час друга гілка рампи залишається вільною, і можна буде проводити заправку вже порожніх балонів. Встановлюємо вигідні ціни на рампи медичних газів, надаємо послуги фахівців з монтажу, підводці газопроводу. Оформляємо повний перелік необхідних ліцензій, дозволів, документація дозволяє законно експлуатувати розглянуте обладнання.

Функції рампи медичних газів

Рампа для кисневих балонів має вигляд колектора, він використовується для підключення споживачів газу з балонів, віддалених від головного пристрою. Основні області застосування рамп – медицина і промисловість. Конструктивні варіанти виконання – наповнювального, газоразрядного, перепускного типів.

Рампи розряду гарантують споживання промислових газових мас в заданих обсягах з урахуванням діючих в галузі правил і норм. Устаткування є головним джерелом подачі кисню в медустановах невеликих розмірів. Робота можлива в тому числі при відсутності електромережі (важливо на випадок виникнення аварій, інших позаштатних ситуацій).

Рампи для медустанов

У клініках, інших медустановах рампи для медичних газів застосовують спільно з концентраторами кисню. Вони виконують роль альтернативних джерел подачі кисню при проведенні програм кисневої терапії. Метод ефективний в лікуванні патологій серця, судин, дихальної системи, незамінний в палатах реанімації. Активне насичення крові концентрованим молекулярним СО2 зміцнить імунітет, поліпшить самопочуття, підвищить загальний тонус, захисні сили організму.

Для виготовлення колекторів використовують від 1 до 20 балонів. Можлива розробка колекторів з урахуванням індивідуальних технічних параметрів замовника.

Наша пропозиція

Рампи медичних газів – один з основних напрямків роботи нашої компанії. Здійснюємо індивідуальне проектування, гарантуємо високу якість і доступні ціни на товар. Підключимо потрібну вам кількість балонів, здійснимо контроль тиску, налаштуємо автопідтримку оптимальних значень.

Інтегруємо опції віддаленого моніторингу. Налаштовуємо автоматичні перемикання з порожніх балонів на повні. Для уточнення деталей співпраці залиште замовлення. Ми прорахуємо вартість майбутнього проекту, підготуємо для узгодження і підписання договір. Гарантуємо чесні, прозорі умови співпраці, відсутність зайвих сюрпризів в майбутньому. Ви отримуєте якісне медичне обладнання, гарантію незмінності цін в ході реалізації проекту. Ціни на колектори, рампи медичних газів кращі в регіоні. Географія співробітництва: Київ та інші міста України.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: