Системи палатної сигналізації “сестра-пацієнт”

Система палатної сигналізації “сестра-пацієнт” призначена для швидкої комунікації чергового персоналу лікарні з пацієнтами, які знаходяться в палатах. Дана система передбачає екстрений виклик персоналу безпосередньо з пульту керування, який змонтовано біля ліжка пацієнта.

Системи, які ми пропонуємо, мають гнучку архітектуру побудови системи. В таку систему можна включити багато додаткових модулів та систем оповіщення. Також система має в базі термінал, що знаходиться на посту чергової сестри та палатні багатофункціональні цифрові модулі, які обладнані зчитувачем індивідуальних карток. Це дозволяє фіксувати місце виклику, час, та швидкість реакції персоналу на виклик пацієнта. Всі вищезгадані функції дуже ефективно дозволяють коригувати роботу відділення в якому встановлена дана система. Можливість її подальшої  розбудови та дооснащення  заощадить час та гроші при реконструкції закладу. Також можлива гнучка інтеграція системи в захищену локальну мережу лікарні.

Впровадження сучасних госпітальних моніторингових систем дозволяє підвищити якість лікування, в рази прискорити швидкість реакції персоналу та зберегти людські життя.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: