Світильники для чистих приміщень

 1. Головна
 2. /
 3. Чисті приміщення
 4. /
 5. Світильники для чистих приміщень

При виготовленні світильників ми в першу чергу робили акцент на експлуатаційні характеристики та їх довговічність. Світлодіодні модулі виключно українського виробництва розроблені з урахуванням відведення надлишкового тепла в замкнутому просторі. Алюмінієва радіаторна основа 2 мм та крок монтажу світлодіодів має на меті унеможливити перегрів конструкції та передчасний вихід з ладу модуля. Якісний, сортований світлодіод LG також вигідно відрізняє нашу продукцію від інших виробників.

Наші світильники мають гарантію 36 місяців та реальний термін експлуатації до 8 років.

Наша компанія реалізує світильники для чистих приміщень, медичних установ. При виготовленні приладів використовуємо комплектуючі високої якості, тому готові рішення виходять функціональними, довговічними, надійними. Якщо ви хочете купити світильники в чисті приміщення за вигідними цінами, з гарантією, у нас є, що вам запропонувати. Також надаємо послуги монтажу.

Особливості освітлення чистих приміщень

Світлодіодні світильники для чистих приміщень екологічні, безпечні, мають максимальну ступінь захисту від пилу, вологи, не мерехтять. За умови грамотного вибору і професійної установки вони створять комфортні умови для роботи персоналу. Ніякого засліплення, пульсуючих ефектів. Це знижує ризики помилок під час оперативних втручань, підвищує точність, якість медичних оглядів. Грамотно спроектоване медичне освітлення сприяє створенню комфортного мікроклімату, покращує самопочуття пацієнтів, прискорює їх одужання.

Переваги led світильників в чисті приміщення

Світлодіодні світильники в чисті приміщення ip54 (популярний клас захисту) мають цілий ряд переваг. До основних можна віднести:

 1. Високий рівень енергоефективності – світлодіоди споживають в 10 разів менше енергії, ніж звичайні лампи.
 2. Довговічність – за 50 тис. годин гарантованої служби джерела світла не втрачають первісної яскравості. Спеціального обслуговування вони точно не вимагають.
 3. Відсутність мерехтінь і пульсації – даний фактор збільшує продуктивність праці персоналу, зменшує навантаження на органи зору.
 4. Високий рівень захисту від пилу, вологи – герметичний корпус запобігає пошкодження внутрішніх компонентів освітлювальних приладів в результаті контакту з зовнішніми факторами. Регулярне вологе прибирання допустиме.
 5. Комфортні температури світла – холодне світло білого спектра підтримує в чистих приміщеннях оптимальний мікроклімат.

Світильники для чистих приміщень clip in гарантують 100% герметичність стелі, повністю повітронепроникні. Відтінок світильників збігається з кольором самої стелі. Корпус йде з оцинкованим сталевим порошковим шаром. Пускорегулююча апаратура кріпиться всередині корпусу. Знизу встановлюється рамка, на ній закріплюється розсіювач світлових променів. Кількість світильників в конкретному приладі визначається за результатами світлотехнічних розрахунків.

Наша пропозиція

Пропонуємо вам купити світлодіодні світильники для чистих приміщень на вигідних умовах, в широкому асортименті. В наявності представлені вбудовані, накладні, настінні моделі і антивандальні прилади, призначені для установки всередину ніші. Устаткування відповідає стандартам і вимогам міжнародних норм.

Також надаємо послуги монтажу світильників для чистих приміщень. Гарантуємо вигідні ціни, індивідуальний підхід, мінімальні терміни проведення робіт. Зв’яжіться з нами для консультації по телефону або залиште запит через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: