Сервіс та обслуговування кисневих генераторів

  1. СпецКиївБуд
  2. /
  3. Послуги – Медичне газопостачання
  4. /
  5. Сервіс та обслуговування кисневих...

обслуговування кисневих станцій в Україні

Медичне кисневе обладнання вимагає проведення регулярних сервісних робіт – це забезпечить його довговічність та простоту у використанні. Ми надаємо послуги ТО та ремонту генераторів кисню. Такі установки мають певні принципи роботи, специфіку застосування, тому важливим є грамотний підхід. Звернення до професіоналів – головна гарантія високої якості відновлення обладнання та його максимальних термінів служби.

Особливості ремонту

Кисневі генератори фахівці нашої компанії ремонтують відповідно до чинних у галузі правил та стандартів. Ставка робиться на безпеку сервісу. Установки відносяться до агрегатів підвищеного рівня вибухо-, пожежонебезпеки. Відповідно, потрібно суворо дотримуватися техніки проведення робіт, використовувати відповідні інструменти, технічні пристрої, стенди регулювання.

Професійний підхід інженерів компанії дозволяє мінімізувати ризики, гарантує якісне проведення робіт. Реалізуємо сервіс у мінімальні терміни.

Як часто потрібний сервіс

Регулярне обслуговування медичного обладнання проводиться з інтервалами не менше ніж 3 тис. годин безперервної експлуатації. Скорочувати цей період можна, збільшувати – не рекомендується. Фільтри і компресори піддаються підвищеним навантаженням, можуть виходити з ладу швидше за інші вузли.

Підписуємо договір із кожним замовником. Ви можете звертатися за допомогою разово або постійно. Другий варіант є більш гнучким та комфортним.

Бажаєте замовити послугу?

Ми пропонуємо всім клієнтам спершу виконати комплексну діагностику. За результатами робіт будуть зрозумілі можливі дрібні приховані поломки, можна буде скласти план дій.
Сервісне обслуговування кисневих концентраторів передбачає тест тиску в системі, оцінку якості роботи запірних пристроїв та інші профільні операції. Не нав’язуємо зайві послуги. Ціна буде розрахована індивідуально з урахуванням особливостей, складності та типу майбутніх робіт. Залишайте заявку.

Також нагадуємо – ми займаємось профільно медичними газами. Надаємо повний перелік послуг з облаштування відповідних систем – від проектування до виробництва обладнання, сервісного обслуговування та монтажу. Якщо ви бажаєте купити кисневий генератор або замовити сервісне обслуговування вашої кисневої станції, залиште запит через форму зворотного зв’язку і менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію, а також проконсультуємо при необхідності.

Зворотній зв’язок

    Вас також може зацікавити: