Медичні компресори

Безоливні медичні компресори – це стандарт для підготовки повітря в медичних закладах. Даний тип компресорів дозволяє підготувати стисле повітря дуже високої якості та зменшити витрати на технічне обслуговування в порівнянні з застарілими системами, що працюють з використанням багатоступеневої фільтрації та відділювачем оливи, яка потрапляє в систему в результаті змішування стискаємого  повітря та оливи яка використовується в системі змащування агрегату.

В залежності від потреби замовника система може бути обладнана гнучкою системою автоматики, ресиверами різної ємності та  додатковими елементами підготовки/доочищення повітря. Конструкція компресорів має декілька варіантів: поршневі та гвинтові. Все обладнання побудовано на елементній базі знаних світових виробників.

Що собою являє даний апарат

Медичний компресор вважають різновидом поршневого безмасляного компресора. Апарат призначається для застосування в лікувально-профілактичних установах, хімічної та харчової промисловості. На таких виробництвах пред’являються підвищені вимоги до якості виробленої повітряної суміші, особливо важливо, якщо безпосередньо кінцевий продукт стикається зі стисненим повітрям (наприклад стоматологія).

Особливості обладнання

Медичні компресори повітря відрізняються від компресорів безмасляних промислового призначення наступними характеристиками:

  1. У безмасляних мед компресорів всередині ресивера знаходиться спеціальне покриття з полімеру. Воно дозволяє уникнути утворення корозії, що підвищує ступінь очищення повітря.
  2. Вони мають вбудований осушувач повітря з адсорбційним типом роботи. Він може ефективно видаляти з виробленого повітря основну масу вологи.
  3. У лікарняного компресора є спеціальний шумопоглинальний кожух. Ця деталь при роботі агрегату дозволяє значно знизити рівень шуму.

Основною перевагою повітряного компресора для медичних виробів вважають відсутність оливи в повітрі що виробляється. Якщо виникає необхідність у підвищенні якості повітряної суміші, можна використовувати додаткові модулі очищення при підготовці повітря.

Сфера використання

Медичні поршневі компресори застосовують в операційних блоках. Їх встановлюють в лабораторіях, реанімаційних відділеннях та інших закладах охорони здоров’я. Це обладнання активно використовують в стоматологічних клініках.

До повітряних безоливних медичних компресорів пред’являють особливі вимоги. Вони повинні володіти високим рівнем якості і надійності. їх часто доводиться встановлювати поряд з пацієнтами, які перебувають у важкому стані. Ці хворі особливо потребують тиші і спокою.

Рівень шуму або вібрації працюючого приладу повинен бути доведений до мінімально можливих значень. У медичній сфері дозволяють встановлювати тільки ті агрегати, які можуть функціонувати без оливи. Кисневий медичний компресор для дихання поршневого типу вважають найкращим варіантом для підтримки життєвих функцій у важких пацієнтів.

Особливості використання безоливних медичних компресорів в шумозахисному корпусі

Безшумний компресор, застосовуваний для дихання, використовують в лікувальних установах де пред’являють до рівня шуму підвищені вимоги. Максимально допустимий рівень шуму до 57 дБ в подібних приміщеннях встановлюється СанПіНом.

Значного зниження рівня шуму досягають шляхом монтажу компресора всередину шумозахисного корпусу. Його виробляють з матеріалів з високим шумопоглинанням. Цей корпус надає агрегату естетичний зовнішній вигляд. Перед тим як купити медичний компресор, треба ретельно вивчити його характеристики.

Де придбати медичні компресори з гарантією

Вигідно купити медичний безоливний компресор можна в нашій компанії. Ми готові поставити і встановити це обладнання. Телефонуйте нам! Наші співробітники допоможуть з вибором, підберуть оптимальний по потужності медичний компресор за прийнятною вартістю.

Ми проконсультуємо по необхідній комплектації медичного компресора в Україні. Зробимо проект для встановлення його у вашій лікарні. Оперативно підготуємо комерційну пропозицію під вузькоспеціалізовані завдання вашого лікувального закладу. Заявки можна залишати по телефону, направляти через форму на сайті або по е-мейл.

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити: