Виробництво чистих приміщень

  1. СпецКиївБуд
  2. /
  3. Послуги – Чисті приміщення
  4. /
  5. Виробництво чистих приміщень

Виготовлення чистих приміщень

Виробництво чистих приміщень – високотехнологічний процес, який потребує точного дотримання вимог поточної документації і стандартів, що діють у галузі. Система ЧВП компонентів використовується для створення максимально технологічних виробництв нано-, мікроелектроніки, приладобудування, оптики, точної механіки. Залучаються рішення у сферах охорони здоров’я, біології, фармацевтики, харчової промисловості та інших галузях, клас чистоти яких становить ДСТУ ISO 14644-1:2009.

Постійне зростання вимог до якісних параметрів навколишнього середовища, нових технологій започаткувало активне виробництво ЧВП. Ми реалізуємо оригінальні, вивірені до дрібниць конструкції. Вони підійдуть для чистих виробничих приміщень усіх типів. Розкажемо, як зробити чисте приміщення, і що для цього потрібно. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Власне виробництво

Займаємося створенням чистих приміщень, пропонуємо системи конструкцій перегородок, облицювання, фальш-стелі, дверних систем та аксесуарів для роботи комплексів. Оснащуємо об’єкти під ключ з урахуванням побажань, вимог замовника.

Чисті приміщення виконуються у вигляді модульних систем, які гнучко реагують на проектні вимоги. Важливий момент – врахування критеріїв правильної роботи виробництва, GMP. Елементи робочих перегородок виконуються у вигляді склеєних моноблоків-сэндвічів, окремі компоненти з’єднують із застосуванням стійок, або без них. Панелі перегородок дозволяють виконувати вертикальні розведення проводки. Пропонуємо панелі для чистих приміщень, які задовольнять повний спектр вимог замовника. Підготовка чистих приміщень здійснюється з урахуванням побажань до типу наповнення, кольору, матеріалів виготовлення.

Модульні системи підходять для використання у різних промислових областях. Вони відповідають вимогам до теплової ізоляції, пожежної безпеки, та ін.

Етапи проектування

Щоб створити чисте приміщення, потрібно буде виконати наступний перелік робіт. Який включає:

Ми давно працюємо у галузі будівництва, проектування, оснащення чистих зон для промислових підприємств, медичних установ, виробничих компаній, наукових фірм. Для реалізації проектів застосовуємо матеріали високої якості, комплектуючі, обладнання, яке виготовляємо самі.

Сертифіковані інженери виконують роботи відповідно до складеного попередньо та затвердженого технічного завдання. Обов’язково враховуються норми, вимоги санітарних, технічних, гігієнічних стандартів.

Матеріали та комплектуючі підбираємо для кожного проекту індивідуально. Обов’язково враховуємо особливості об’єкта та фінансові можливості замовника. Варіанти доступні дуже різні, головна відповідність до можливостей, вимог, завдань.

Замовити виготовлення чистих приміщень

Виготовлення чистих приміщень у нашій компанії буде виконано на високому професійному рівні, у стислий термін. Підготуємо необхідну проектну документацію, монтаж, здійснимо введення в експлуатацію, післягарантійний та гарантійний сервіс. Виконуємо замовлення на високому рівні, у стислий термін.

Виконаємо замовлення на високому рівні, у стислий термін

Для оформлення заявки надішліть онлайн-запит або зателефонуйте нам. Розрахуємо вартість майбутнього чистого приміщення до початку співпраці, підготуємо договір. Робимо все можливе, щоб ви не чекали!

Зворотній зв’язок

    Вас також може зацікавити: