Кисневі генератори

Генератор кисню медичнийПринцип роботи кисневого генератора PSA

Кисень генерується з чистого, сухого стиснутого повітря під час процесу сепарації на основі принципів вибіркової адсорбції. Повітря пропускається через пористе тіло фільтрів з цеолітом, який має властивість дуже високого рівня зв’язування з азотом. У цеоліті міститься нескінченна кількість мікропор, і в цих порах утримуються адсорбовані молекули азоту.

Перед цим технологічним процесом стиснуте повітря повинне бути очищене шляхом видалення всіх забруднюючих речовин, таких, як тверді частки, конденсат рідин, пари мастил та води – для цього повітря пропускається через фільтр попереднього очищення, фільтр для видалення мастил (якщо використовується безмастильний компресор, цей фільтр не потрібний), та осушувач повітря.

Сухе повітря, очищене від мастил, після осушувача зберігається в Ресивері сухого повітря до того часу, поки воно буде подане в систему PSA. В цій системі є два поглинача, наповнені ZMS, в яких адсорбуються азот разом з будь-якими домішками вологи, а вироблений газ (сухий кисень) виходить та подається до буферного резервуару кисню. В системі PSA один поглинач задіяний у виробничому циклі, а інший відновлюється (шляхом десорбції) за рахунок спускання тиску. Програмоване реле часу автоматично вмикає та вимикає по черзі процеси адсорбції та десорбції в кожному з двох поглиначів. Тиск у поглиначах коливається від атмосферного тиску до тиску в лінії, а тому цей процес відомий, як адсорбція зі змінним тиском (Pressure Swing Adsorption, PSA).

Сфера застосування

Кисневі генератори OGS пропонуються в двох версіях:

 1. Медична (Лікарні, Мобільні шпиталі, Клініки.)
 2. Промислова (Кисневий генератор для УЗВ, Рибні ферми, Різання металу, Зварювання, Очищення стічних вод, Виробництво озону, Металургія, Гірнично-видобувна промисловість, Спорт та оздоровлення.)

Всі кисневі генератори OGS виробляються спеціалізовано, з урахуванням галузі, в якій вони будуть використовуватися. Існують відмінності в механічних елементах та автоматичному управлінні кисневими генераторами, які будуть використані в медичній чи промисловій галузі.

Фактори, які необхідно враховувати під час експлуатації

Всі кисневі генератори OGS розроблені та випускаються для виробництва газу високо рівня очищення та відповідного об’єму.

Придбаний Вами кисневий генератор OGS слід використовувати лише за призначенням, для якого він був вироблений. Будь-яке використання, крім передбаченого, вважається ВИКОРИСТАННЯМ НЕ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ.

Моделі систем кисневих генераторів

В даній таблиці відображені моделі генераторів кисню і їх основні параметри для порівняння:

Опис системи

Для вироблення кисню кисневим генератором PSA необхідне, як мінімум, наступне обладнання:

Опис системи генератора кисню медичного

 • (1) Компресор повітря,
 • (2) Ресивер вологого повітря,
 • Сепаратор мастила та води,
 • (3) Осушувач повітря,
 • (4) Ресивер сухого повітря,
 • (5) Колонка активованого вугільного фільтра,
 • Комплект фільтрів,
 • (6) Генератор кисню,
 • (7) Буферний резервуар технологічного газу,
 • (8) Ресивер кисню,
 • (9) Допоміжний ресивер кисню (опція) ,
 • Пристрій для наповнення (опція).

Кисневі генератори PSA розроблені та випускаються для виробництва кисню зі стиснутого повітря навколишнього середовища. Стандарт припливного повітря повинен бути як мінімум ISO 8573 Клас 1.4.1.

Повітря всмоктується компресором з навколишнього середовища та стискається. Стиснуте повітря проходить через осушувач для адсорбції вологи, яка міститься в ньому. Повітря, яке виходить з осушувача, очищується у фільтрах. Очищене повітря направляється до резервуару повітря. Повітря, накопичене в цьому резервуарі – це сировина для виробництва кисню. Кисневий генератор всмоктує повітря з резервуару повітря та виробляє кисень. Вироблений кисень направляється до резервуара кисню. Користувачі можуть використовувати кисень безпосередньо з резервуара кисню чи наповнювати балони кисню, якщо це необхідно, за допомогою безмастильного компресора. Користувач може одночасно наповнювати балони та користуватися киснем, виробленим системою.

Компоненти генератора кисню

Колонки

В колонках розташований молекулярний фільтр, який поглинає кисень з повітря.

Панель управління

На панелі містяться всі електротехнічні компоненти (напр., PLC для роботи клапанів).

Клапани з кутовим шпинделем

Поршневі клапани використовуються для регулювання подачі, виходу, балансування повітря та вироблення кисню, необхідних у кисневому генераторі.

Блок фільтрів

Звичайна фільтрація домішок, що містяться в повітрі з ресивера чи системи трубопроводів. Технічне обслуговування проводиться лише у випадку забруднення блоку фільтрів.

Регулятор потоку припливного повітря

Регулятор потоку припливного повітря регулює потік повітря всередині генератора. Зміна заводських налаштувань може вплинути на виробничу продуктивність. Заводські налаштування зазначені в сертифікатах промислової експертизи, одержаних нашою компанією.

Аналізатор тиску

Аналізатор тиску вимірює тиск у ресивері кисню для управління закриттям та відкриттям у автоматичному режимі. Обладнання запрограмоване виробником з різницею в тиску між закриванням та відкриванням 0.5 бар (g). Користувач може перепрограмувати аналізатор, але значення різниці в тиску більше 0.5 бар в автоматичному режимі може вплинути на чистоту кисню.

Вихід з екстрактора кисню

В цій точці ресивер кисню з’єднаний з генератором кисню.

Комплект перепускних клапанів

Запобігає накопиченню надмірного тиску у випадку несправності.

Вимірювання тиску

В нормальних умовах значення повинні бути в межах 0.0 – 7.0 бар.

Як вигідно купити генератор кисню в Україні

Можемо підібрати генератор медичного кисню від 30 до 2400 Нл/хв. при чистоті кисню на виході 93 ±2%. Реалізуємо як у приміщенні замовника, так і контейнерні рішення.

Поставляємо генератори кисню, які надходять на склади із заводських конвеєрів. Термін поставки готового виробу на об’єкт замовника: 4-6 тижнів, після отримання оплати. Є можливість замовити окремі комплектуючі для обладнання. Це означає, що ви можете розраховувати на гарантовану технічну допомогу після звернення.

Наші спеціалісти сервісних центрів регулярно проходять навчання, підвищують рівень кваліфікації. Це дає нам можливість гарантувати максимальний рівень сервісу, відповідність передових стандартів, що проводяться. Мережа СЦ розвинена, тому проблем з обслуговуванням обладнання у вас не виникне.

Якщо ви бажаєте купити кисневий генератор або тільки уточнити його ціну, залиште запит через форму зворотного зв’язку і менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію на медичні генератори кисню, а також проконсультуємо при необхідності.

Щоб більш детально ознайомитись з характеристиками обладнання, цінами та подивитись повний перелік, який ми пропонуємо, ви можете перейти в інтернет-магазин наших партнерів “Реанімед”.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити: