Товари – Системи медичних газів

 1. СпецКиївБуд
 2. /
 3. Товари – Системи медичних...
Cистема подачі медичних газів

Комплектація лікувальних закладів включає у себе оснащення системами медичних газів. Наша компанія постачає на ринок України бюджетні рішенння по всьому спектру продукції для медичних установ. В комплекти поставки входять як внутрішні розподільні системи (приліжкові панелі, системи контролю та оповіщення, поворотні та стаціонарні консольні рішення), так і генератори, система розведення медичних газів стисненого повітря та вакууму. Ціна обладнання у кожному випадку індивідуальна, залежно від проекту. До зовнішніх систем відносяться, в першу чергу, безмасляні компресори стисненого повітря, центральні вакуумні стації, кисневі рампи, генератори кисню.

Ми здійснюємо газопостачання медичних установ під ключ!

Наша компанія виконує весь комплекс робіт по забезпеченню установ охорони здоров’я системами централізованого постачання медичних газів і вакуумом. У нас можна замовити виконання всіх етапів проекту будь-якої складності, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Всі вироби для технічних та медичних газів, що поставляються нашою компанією, мають високу надійність і тривалий термін експлуатації. Якісне обладнання відзначається простоту обслуговування і значно нижчою вартістю в порівнянні з іменитими європейськими виробниками.

Головні принципи нашої роботи – максимально точна відповідність вимогам і бюджетность кожного проектного рішення.

Залишайте запит на консультацію та складання комерційної пропозиції через форму на сайті або по телефону, вказаному на сторінці контактів. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію, узгодять усі завдання та складуть вигідну пропозицію щодо співпраці

Зворотній зв’язок

  Системи постачання медичними газами

  У комплектації установ лікувального профілю особливу роль займають медичні гази – їх подача проводиться в приміщення операційних і реанімаційних залів, кабінети діагностики, процедурні та інші зали. Складна система медичних газів передбачає великий перелік обладнання і передбачає проведення ряду робіт. Наша компанія виконує весь комплекс лікувального газопостачання під ключ, пропонуючи оптимальне по бюджету рішення.

  Компоненти системи

  Встановлюване медичне газопостачання покликане забезпечувати потреби організацій різних послуг – лікарень, клінік, центрів. У приміщеннях боксів, операційних і реанімаційних палат передбачається створення контрольованого середовища, однією з невід’ємних складових якої є медгази.

  Повноцінне постачання медичними газами приміщень здійснюється за допомогою цілого комплексу елементів складної системи, яка складається з двох взаємопов’язаних складових:

  • зовнішні елементи – компресори стисненого повітря, кисневі рампи, центральні вакуумні станції, генератори кисню;
  • внутрішні розподільні компоненти – накопичувачі, поворотні консольні пристрої, системи оповіщення та контролю, приліжкові панелі.

  Забезпечити ефективну роботу системи постачання медичними газами може лише комплексний підхід до її розробки, що включає етапи ретельного проектування, монтажу складових, запуску та перевірки функціонування елементів. З огляду на високий ступінь важливості безперебійної експлуатації системи лікувального газопостачання, процес її установки слід довіряти надійним компаніям, що здійснюють повний спектр робіт.

  Вимоги до медгазів

  Встановлюване лікувальне газопостачання повинно відповідати суворим нормативним вимогам. Регламентують характеристики процесу проектування інженерно-технічного оснащення міжнародні та національні стандарти. Встановлена ​​система медичного газопостачання повинна повністю відповідати ДБН В.2.2-10-2001 та задовольняти потреби організації в подачі технічних і медичних газів в повному обсязі.

  Забезпечується система подачі медичних газів за допомогою дотримання правил:

  • впровадження фітингових з’єднань при монтажі та використання мідних труб різного діаметру;
  • станція медичних газів повинна постійно контролюватися автоматично;
  • система постачання медичними газами і вакуумом повинна будуватися за модульним принципом для можливості відключення окремих ділянок без шкоди роботи інших;
  • медичні газові системи повинні відповідати DIN-стандарту – обумовлює комплектацію робочих точок розетками миттєвого підключення.

  Враховуючи скільком вимогам повинна відповідати система медгазов, вибору компанії по її проектування та монтажу відводиться пильна увага. Від правильності роботи підрядної організації на всіх етапах, від проектування до контрольного запуску, залежить вся подальша експлуатація системи постачання медичними газами і вакуумом. А також відсутність претензій до лікувального закладу з боку перевіряючих органів.

  Щоб більш детально ознайомитись з характеристиками обладнання, цінами та подивитись повний перелік, який ми пропонуємо, ви можете перейти в інтернет-магазин наших партнерів “Реанімед”.

  Вас також може зацікавити: