Обслуговування та ремонт медичних газів

 1. СпецКиївБуд
 2. /
 3. Послуги – Медичне газопостачання
 4. /
 5. Обслуговування та ремонт медичних...

лікувальне газопостачання ремонт

 

Ми – команда ТОВ «СпецКиївБуд», займаємося проектуванням, монтажем, налагодженням, сервісним обслуговуванням та ремонтом систем подачі медичних газів. Такі системи ми встановлюємо не тільки у блоках неврології, травматології, реанімації, а також в різноманітних операційних кімнатах медичних організацій.

Більше ніж за 10 років існування наша компанія здобула багатий досвід в проектуванні систем медичних газів як із створення з «нуля», так і ремонтування та обслуговування вже існуючих систем. Тому впевнено гарантуємо якість роботи, яку досягаємо завдяки регулярному обслуговуванню об’єктів досвідченими сервісними інженерами. Географія наших послуг шириться в різних куточках України.

Напрацьований досвід разом з періодичним підвищенням кваліфікації дозволяють нашим фахівцям не тільки успішно вирішувати типові проблеми, які виникають в процесі експлуатації (зниження концентрації кисню в системах абсорбції, недостатньої сепарації повітряної суміші від залишків мастила, проблеми нормального відведення конденсату в умовах використання таких систем при низькій температурі навколишнього середовища, тощо) , але й впроваджувати заходи, що дозволяють значно полегшувати процес експлуатації таких систем медичним персоналом ( впровадження дистанційних систем керування та моніторингу процесами, а також подовження граничного строку служби за рахунок монтажу додаткових блоків).

До сфери наших послуг входить:

 • Аналіз роботи структурних підрозділів медичного закладу з метою визначення доцільності впровадження систем з виробництва медичних газів;
 • Виконання проектно – вишукувальних робіт з впровадження систем виробництва медичних газів за потребами замовника;
 • Реалізація проектів за напрямками: ЕТР, ОВіК, АР, тощо;
 • Реконструкція існуючих систем;
 • Сервісне та технічне обслуговування;
 • Ремонт окремих вузлів, агрегатів.

Переваги замовлення сервісного обслуговування з систем медичних газів «СпецКиївБуд»

Необхідність сервісного обслуговування виникає у зв’язку з зростанням вимог до якості та оперативності технічного обслуговування обладнання, що було введено в експлуатацію. Технічна компетентність фахівців «СпецКиївБуд», що залучаються до надання послуг з сервісного обслуговування забезпечує високу якість всіх операцій, що проводяться в межах договору та повністю задовольняє вимоги замовника. Система матеріально – технічного забезпечення сервісної служби «СпецКиївБуд» гарантує своєчасне та якісне виконання всіх необхідних робіт з дотриманням вимог до виробничої безпеки.

Якщо ви прагнете знизити витрати пов’язані з помилками в експлуатації та виявленими технічними недоліками, отримувати консультації з питань відповіді на які неможливо знайти в загальнодоступних джерелах, то «СпецКиївБуд» радо допоможе вам.

Бажаєте замовити послугу?

На першому етапі роботи ми пропонуємо всім клієнтам виконати комплексну діагностику. За результатами робіт вже будуть зрозумілі можливі дрібні і приховані недоліки, після виявлення яких можна буде скласти подальший план дій. Не нав’язуємо зайвих послуг. Ціна буде розрахована індивідуально з урахуванням особливостей, складності та типу майбутніх робіт. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте!

Також нагадуємо – ми займаємось профільно медичними газами. Надаємо повний перелік послуг з облаштування відповідних систем – від проектування до виробництва обладнання, сервісного обслуговування та монтажу. Якщо ви бажаєте купити кисневий генератор або замовити сервісне обслуговування вашої кисневої станції, залиште запит через форму зворотного зв’язку на сайті і менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію, а також проконсультуємо при необхідності.

Компанія СпецКиївБуд Медікал пропонує такі послуги медичним, фармацевтичним та виробничим закладам

Чисті приміщення

Системи медичних газів

Будемо раді чути ваші дзвінки та бачити вас в нашому офісі з питань співробітництва!

Зворотній зв’язок

  Вас також може зацікавити: