Обладнання для медичних газів

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Обладнання для медичних газів
лікувальний газопостачання обладнання

Медичні гази або система лікувального газопостачання – це комплекс обладнання, за допомогою якого здійснюється подача газів від джерела до пацієнта.

Наявність в клініці чи лікарні надійного, якісного обладнання для медичних газів забезпечує успішне та безпечне проведення різних лікувальних процесів із застосуванням необхідних газів. Система лікувального газопостачання також передбачає правильне зберігання і утилізацію відпрацьованої субстанції.

Компанія «СпецКиївБуд» Medical є розробником і постачальником комплексних рішень для медичних організацій в сфері обладнання для забезпечення медичного газопостачання по всій Україні. Ми готуємо комерційну пропозицію для медичних установ будь-якої складності і під будь-які завдання.

Устаткування для медгазів

Система лікувального газопостачання являє собою складний комплекс, що складається з наступних компонентів:

 • джерело мед. газу – представлений вакуумною або компресною станцією, генератором, газифікатором, балонним джерелом газу;
 • мережі трубопроводів, пристрої для виведення і розподілу;
 • запірна і регулююча арматури;
 • система сповіщення;
 • система автоматичного регулювання подачі газів;
 • мед. консолі та контрольно-вимірювальні прилади.

Медичний кисень, азот, закис азоту та інші гази широко застосовуються в медицині для анестезії, як знеболюючий засіб, з метою проведення заморозки біоматеріалів.

Лікувальне газопостачання – в яких випадках потрібна установка інженерної системи

Основне завдання системи медичного газопостачання – безперервне забезпечення пацієнта необхідним газом.

Сфера застосування медичних газів дуже широка. Лікувальне газопостачання та обладнання з ним пов’язане потрібно в наступних медичних установах:

 • реабілітаційні центри;
 • клініки і лікарні, в яких передбачена реанімація;
 • відділеннях лікарень і приватних клінік, зі спеціалізованими блоками травматології, хірургії та діагностики;
 • в будь-яких операційних залах і відділеннях інтенсивної терапії;
 • в лабораторіях;
 • в клініках пластичної хірургії;
 • в спеціалізованих клініках естетичної медицини.

Медичні гази використовуються не тільки для проведення діагностичних процедур і в якості анестезії, а й застосовуються в різних клінічних дослідженнях і науково-дослідних лабораторіях.

Медичні гази – поставка і вартість

Компанія «СпецКиївБуд» Medical виконує завдання з постачання, встановлення та обслуговування систем медгазів для будь-якого типу лікувальних установ, поліклінік, мед. центрів і приватних клінік. Досвід і висока кваліфікація співробітників дозволяє розробляти й успішно впроваджувати ефективні системи медичного газопостачання.

Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни запропонують готове рішення з повним списком необхідного обладнання та розрахують вартість медгазів.

Медичні гази вартість і установку устаткування можна дізнатися, у фахівців компанії. Залишити заявку і отримати консультацію по розробці рішень та встановлення систем медгазів або окремих компонентів ви можете по робочому телефону, електронній пошті або через форму зворотного зв’язку. Після розгляду заявки ми надішлемо каталог з відповідним обладнанням та рішення для реалізації поставленої мети.

Довірте підбір, встановлення та обслуговування медичного обладнання професіоналам. Компанія «СпецКиївБуд» Medical здійснює поставку лікувального газопостачання по всій Україні. Ми будемо раді проконсультувати і відповісти на всі виникаючі питання і підготувати проект по реалізації обладнання в вашу лікарню або клініку.

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги