Світильники для медичних установ

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги та обладнання
 4. /
 5. Світильники для медичних установ
світильник світлодіодний для медичних установ

Нові світильники для медичних установ повинні відповідати суворим нормативним вимогам. Вибираючи джерела світла, керівництво лікарень враховує головні критерії пропонованих товарів – яскравість, економічність, чітка відповідність встановленим законодавством параметрам.

Види світильників і встановлені вимоги

З розвитком технологій конструкція джерел світла змінювалася. На зміну лампам розжарювання прийшли люмінесцентні аналоги, але вони не задовольняли запити строгих законодавчих вимог. Сьогодні найбільш прийнятним варіантом є світильник світлодіодний для медичних установ.

Основні норми до систем освітлення лікарень:

 • створення освітлення, максимально наближеного до природного – мед світильники LED видають найбільшу яскравість;
 • обов’язкове використання чергового освітлення – в палатах, коридорах, прийомних покоях;
 • установка освітлювального обладнання на висоті від 1,7 метра над рівнем підлоги;
 • наявність додаткових джерел освітлення в місцях, де проводиться огляд хворих.

За типом приладів найбільш часто використовується світильник для медичних установ – подібні лампи встановлюються в різні види стель із забезпеченням можливості їх подальшого обслуговування.

З огляду на високі вимоги до чистих приміщень, просто купити світильники для медичних установ не завжди достатньо – важливо підібрати моделі з високим показником IP. Він відповідає ступеню захисту лампи від вологи і пилу. Високоефективний світильник для мед установ, передбачений для оснащення реанімаційних, операційних і процедурних кабінетів, повинен володіти IP54.

Важливими є й параметри яскравості – лед світильники для медичних установ повинні сприяти комфортній обстановці, щоб не сліпило пацієнтів і персонал лікарні та видавати достатній рівень яскравості для ефективної роботи лікарів і хірургів. При заміні відслуживших своє ламп рекомендується вибирати моделі 3000 К для місць загального користування, стельові і вбудовані світильники для чистих приміщень і робочих зон – в 4000 К.

Переваги світлодіодних рішень

Вибір LED ламп для лікарні є раціональним – на медичні вбудовані світильники ціна відрізняється економічністю, а інші характеристики повністю відповідають заявленим законодавчим вимогам. Покупка даного типу приладів освітлення володіє вагомими аргументами:

 • безпека;
 • значний термін служби – він становить 30 тисяч годин;
 • екологічність;
 • висока яскравість;
 • мінімальна пульсація світла – світильник світлодіодний медичний вбудований володіє показником пульсації в 2%, утворюючи максимально комфортне освітлення.

Дані показники забезпечують можливість тривалого використання якісного рівня освітлення при мінімальних витратах. Лампи LED відносяться до енергозберігаючих, мають високу яскравість, низьку енергоємність і довгий термін експлуатації.

Замовляйте світильники у нас!

Будь-які світильники для чистих приміщень і медичних установ можна придбати в нашій компанії. Грамотні співробітники допоможуть підібрати тип ламп, який утворює максимально природну ступінь освітлення, і зроблять монтаж обладнання на місці. Широкий асортимент різних видів освітлювальних приладів, доступні ціни та грамотний підхід до вимог кожного клієнта – головні пріоритети роботи нашої компанії. Довіртеся професіоналам – і ми допоможемо заощадити ваші витрати!

Зворотній зв’язок


  Вас також може зацікавити:

  Інші товари та послуги