Виробництво чистих приміщень

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги та обладнання
  4. /
  5. Виробництво чистих приміщень
Виготовлення чистих приміщень

Виробництво чистих приміщень – високотехнологічний процес, який вимагає точного дотримання вимог поточної документації, діючих в галузі стандартів. Система ЧВП компонентів використовується для створення максимально технологічних виробництв нано-, мікроелектроніки, приладобудування, оптики, точної механіки. Задіюються рішення в сферах охорони здоров’я, біології, фармацевтики, харчової промисловості та інших галузях, клас чистоти в яких становить ДСТУ ISO 14644-1: 2009.

Постійне зростання вимог до якісних параметрів навколишнього середовища, нових технологій започаткував активне виробництво ЧВП. Ми реалізуємо оригінальні, вивірені до дрібниць конструкції. Вони підійдуть для чистих виробничих приміщень всіх типів. Розповімо, як зробити чисте приміщення, що для цього потрібно. Гарантуємо індивідуальний підхід кожного свого клієнта.

Власне виробництво

Займаємося створенням чистих приміщень, пропонуємо системи конструкцій перегородок, облицювання, фальш-стель, дверних систем і аксесуарів для роботи комплексів. Оснащуємо об’єкти під ключ з урахуванням побажань, вимог замовника.

Чисті приміщення виконуються у вигляді модульних систем, які гнучко реагують на проектні вимоги. Важливий момент – врахування критеріїв правильної роботи виробництва, GMP. Елементи робочих перегородок виконуються у вигляді склеєних моноблоків-сендвічів, окремі компоненти з’єднують із застосуванням стійок або без них. Панелі перегородок дозволяють виконувати вертикальні розводки проводки. Пропонуємо панелі для чистих приміщень, які задовольнять повний спектр вимог замовника. Підготовка чистих приміщень здійснюється з урахуванням побажань до типу наповнення, кольором, матеріалами виготовлення.

Модульні системи підходять для використання в різних промислових областях. Вони відповідають вимогам до теплової ізоляції, пожежної безпеки, ін.

Етапи проектування

Щоб створити чисте приміщення, потрібно буде виконати цілий перелік робіт. Він включає:

Ми давно працюємо в області будівництва, проектування, оснащення чистих зон для промислових підприємств, медичних установ, виробничих підприємств, наукових фірм. Для реалізації проектів застосовуємо матеріали високої якості, комплектуючі, обладнання, які виробляємо самі.

Сертифіковані інженери виконують роботи відповідно до складеного заздалегідь і затвердженого технічного завдання. Обов’язково враховуються норми, вимоги санітарних, технічних, гігієнічних стандартів.

Матеріали і комплектуючі підбираємо для кожного проекту індивідуально. Обов’язково враховуємо особливості об’єкта і фінансові можливості замовника. Варіанти доступні дуже різні, головне відповідність можливостям, вимогам, завданням.

Замовити виготовлення чистих приміщень

Виготовлення чистих приміщень в нашій компанії буде виконано на високому професійному рівні, в стислі терміни. Підготуємо необхідну проектну документацію, монтаж, здійснимо введення в експлуатацію, післягарантійний і гарантійний сервіс. Виконуємо замовлення на високому рівні, в стислі терміни.

Для оформлення заявки надішліть онлайн-запит або зателефонуйте нам. Розрахуємо вартість майбутнього чистого приміщення до початку співпраці, підготуємо договір. Робимо все можливе, щоб ви не чекали!

Зворотній зв’язок


    Вас також може зацікавити:

    Інші товари та послуги